На славетну батьківщину Гоголя завітали не менш знамениті гості

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Представники партії «Україна - Вперед!» на чолі зі своїм лідером Наталією Королевською відвідали Національний Сорочинський Ярмарок. Тут політики придбали справжні українські сувеніри на пам'ять про це масштабне дійство.

Навіть під час літніх канікул про учнівську молодь не забувають представники влади. Так, до юних миргородських спортсменів завітали представники партії "Україна - Вперед!". Лідер останньої Наталія Королевська наголошує: зараз як ніколи дитячо-юнацькі школи України потребують повноцінної підтримки, адже діти - наше майбутнє, говорить жінка.

((СИНХРОН ХР 00:00:13

СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Наталія Королевська

ТИТР: лідер партії «Україна - Вперед!»

Ми бачимо майбутнє покоління сьогодні, у якого є цікавість, є мотивація. Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні їм як ніколи потрібна підтримка, щоб відремонтувати стадіони. Треба зробити все, щоб розвивати економіку в нашій країні.))

Не змогли представники партії "Україна - Вперед!" втриматися і від відвідування легендарного Сорочинського Ярмарку. Тут навіть відомі діячі перетворюються на пересічних гостей свята. Так, Андрій Шевченко випробував себе в ролі продавця вишитих скатертин та рушників, коваля і, навіть, грузинського кулінара. Всі ці народні промисли, говорить спортсмен, - початок нового життя України.

/ Андрій Шевченко, другий номер у списку партії "Україна - Вперед!"

Для нас - це пріоритет відродження економіки "Нова економіка - нова країна". В такому випадку ми зможемо правильно використати програму, пов'язану зі спортом. Поля, турніки, футбольні м'ячі повинні бути пріоритетом для країни і вибором для наших дітей більше, чим сигарети, алкоголь./

Свого колегу по партії повністю підтримує і Наталія Королевська. Вона вважає: протекціонізм - запорука нової економічної системи.

/ Наталія Королевська, лідер партії «Україна - Вперед!»

Радує те, що тут в основному наш виробник, те, що вироблено в Україні - це робочі місця. Але цього не достатньо. Сьогоднішня задача: залучити інвестиції, щоб створювалися нові робочі місця, щоб дати людям достатній рівень заробітної плати і пенсії. І ми розуміємо, як можна це зробити./

Та крім матеріальної складової, відзначає Остап Ступка, досить важливим залишається і внутрішнє задоволення сучасної людини.

/Остап Ступка, третій номер у списку партії "Україна - Вперед!"

Я бачу, що люди вкладають частину своєї душі в те, чим вони займаються. І ми для того тут, щоб вкласти теж частину своєї душі, щоб всіх цих людей підтримати. Тому ми тут із задоволенням на Сорочинському Ярмарку. Це правда./

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію