Кераміка, вишиванка, обереги – атрибути будь-якого народного свята

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Lkb66gSJgNUNo

Так на Полтавщині вже вкотре розпочав свою роботу всесвітньовідомий Сорочинський ярмарок. У масштабному дійстві вже традиційно взяли участь як вітчизняні, так і закордонні виробники.

В селі Великі Сорочинці Миргородського району стартував Національний Сорочинський Ярмарок. Щороку це свято відвідує понад 1 мільйон поціновувачів українських традицій. На Ярмарку 2012 року широко представлені продукти харчування та напої, одяг та взуття, вироби з хутра, прикраси, різноманітна техніка та багато чого іншого. Тут ви зможете придбати товари на будь-який смак. Від шкарпеток з народними мотивами до різноманітних смачних льодяників.

Вперше цього року організоване ціле містечко майстер-класів. Тут можна спробувати виготовити ляльку-мотанку, розмалювати писанку чи змайструвати дерев'яну прикрасу. Гості ж ярмарку від такої програми просто у захваті. Говорять: обов'язково приїдуть і наступного року.

/Бліци:

- Сорочинський Ярмарок цього року нам дуже сподобався. Він вразив своїм колоритом. Ми ще бажаємо сюди приїхати.

- Ми взагалі шахтарі і вдома ми розмовляємо на російській мові, а тут - балакаємо.

- Побільше б таких свят, організовано дуже гарно. Я думаю, що тут вся область згуртувалася, можна поспівпрацювати.

- Ми вперше на ярмарці. Звичайно, дуже подобається, багато людей. Порадували майстри, багато робіт ручних, кераміки, вишивки./

Відвідати батьківщину Гоголя, а заодно поласувати смачним шашликом чи пловом можна буде до 19 серпня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію