Прогноз погоди родина Карху, яка мешкає на 5 поверсі будинку по вулиці Баленка, 9 дивиться дуже уважно

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/L8ZiSkNxgNS9n

Це й не дивно, бо коли у Полтаві передають зливу- у всіх членів сім'ї - готовність номер 1: зносять тази, каструлі та миски - все щоб збирати воду, яка ллється зі стелі.

Відомий вислів, що ремонт неможливо закінчити, а тільки призупинити - ніяк не може перевірити на собі родина Карху, які мешкають по вулиці Баленка, 9. Бо ремонт, розповідає пані Інна, вони не можуть навіть почати.

/ Інна Карху, мешкає по вулиці Баленка,9

Ми не можемо почати шпаклювати, бо в нас тече. Доводиться підставляти тази. тут вже все прогнило, бо по цій стінці в основному тече. У мене там стояло ліжко, ми переставили, бо лилося на нього./

Зливи не за вікном, а прямо у квартирі допікають родині вже не один рік. Ще у 2011 - розповідає жінка, за порадою сусідів допомоги шукали у народних обранців. Написала листа депутату міської ради, і вже за тиждень отримала відповідь. І ось тут починається найцікавіше: у листі-відповіді від депутута чорним по білому написано, що за інформацією отриманою від Управління житлово-комунального господарства, поточний ремонт покрівлі за даною адресою (Баленко,9) згідно з планом робіт житловогофонду на 2011 рік заплановано провести у вересні-жовтні того ж 2011. Відтак, у пані Інни виникає закономірне питання: вже півроку як ми провели 11 рік та зустріли 12, а зі стелі і досі тече. Тож, чи то в управлінні ЖКГ стосовно їх покрівлі плани змінилися, чи відремонтували так, що вона цього й не помітила? Відповіді на ці питання наші журналісти шукали у заступника міського голови з житлово-комунальних питань Олександра Найпака. Останній розповів, що на сьогоднішній день ремонт покрівлі будинку по вулиці Баленка, 9 у списку у поточному 2012 році. Але, це ще не означає, що його обов'язково відремонтують - зазначив посадовець. Відтак, запланований на папері ремонт, який відкладається вже рік, люди можуть чекати ще стільки ж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію