Трамадол із Іспанії збували на території Полтавської області

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xCDE_oMjgPDTS

Схема зловмисників мала наступний вигляд: наркотик переправляли у посилці з продуктами харчування приватним автобусом, який здійснює періодичні міжнародні поштові перевезення. Чоловіка затримали «на гарячому» – під час одержання пакунку.

За даними Управління СБУ в Полтавській області було викрито злочинну діяльність громадянина України, який налагодив канал контрабандного постачання з Іспанії трамадолу. Встановлено, що мешканець Кременчуцького району Полтавської області замовив у свого знайомого, який проживає в Іспанії, наркотичний засіб з метою подальшої реалізації на території області. Переправляли його у посилці з продуктами харчування приватним автобусом, який здійснює періодичні міжнародні поштові перевезення. Правоохоронці затримали чоловіка «на гарячому» під час одержання пакунку, у якому містилося 1200 капсул трамадолу. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого пакунку тягне на майже 25 тис. гривень. Слідчими УСБУ у Полтавській області стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ознаками злочину ч.2 ст.305 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до восьми років.

Наразі правоохоронці проводять слідчі дії з документування протиправної діяльності всіх членів злочинної групи, пов’язаної з контрабандним ввезенням в Україну наркотичних засобів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію