«У країні дорожніх знаків»

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

У Кременчуці під такою назвою провели конкурс на знання Правил дорожнього руху. За звання кращого змагалась малеча, яка відпочиває у літніх таборах. Більше про захід – у наступному матеріалі.

5 дитячих команд з позаміських таборів Полтавської області змагались за звання кращого у конкурсі на знання Правил дорожнього руху «У країні дорожніх знаків». Дійство вже стало традиційним і проводиться третій рік поспіль.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Чому це важливо? Тут суть в чому – це зараз ми закладаємо зерно малечі, яке потім проросте, коли вони стануть повноцінними учасниками дорожнього руху/

Змагання проводилися у кілька етапів: «Теоретичні знання правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Автоестафета» та «Надання 1-ї медичної допомоги потерпілим».

Усі виступи конкурсантів були високо оцінені членами журі.

/Микола Несен, депутат Полтавської обласної ради

Для мене головним є здоров'я. А якщо діти тут навчаться, то вони будуть дотримуватися правил дорожнього руху. Тому що для дітей головним буде їх здоров'я. Це – найціннішим буде для батьків, бо не дай Боже втратити дитину чи отримати інвалідність. Тому такий захід дуже потрібний/

За результатами змагань перемогу святкувала команда дитячого оздоровчого табору «Горизонт». Усі учасники заходу отримали подарунки та солодощі. Організатори у свою чергу наголосили: перш за все переслідували мету не визначити кращого, а надати можливість командам показати один одному методи, які вони використовують для пропаганди безпечної поведінки на дорозі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію