Через дірявий дах мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 65 бояться знаходитись у власній оселі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/7FownfDOgNTgr

Так під час кожної зливи жителі квартир на верхньому поверсі вимикають всі електричні прилади. Адже через стару покрівлю вода потрапляє на розподільчий щит, який подає електрику до квартир у багатоповерхівці.

До редакції нашого каналу надійшло чергове звернення від мешканців Полтави. Жителі багатоповерхівки по вулиці Фрунзе, 65 скаржаться на протікаючий дах. Вода, яка стікає з горища, розповідає жителька багатоповерхівки, потрапляє прямо на розподільчий щит. Це повторюється постійно із кожною наступною зливою. Спеціалісти ж, які приходять за викликом, скаржиться Галина Рехінкіна, нічим зарадити не можуть.

/Галина Рехінкіна, мешканка будинку по вул.Фрунзе, 65

Електрик приходив. Я викликала, бо замкнуло повністю. Я сама чула, як він спілкувався з інженером. І каже: «Якби не якийсь відвід, будинку б не було»/

Проконсультувавшись з цього питання у професійного електрика, останній нам повідомив: якщо ситуацію не виправити найближчим часом, результати можуть бути непередбачуваними. Спеціаліст зазначає: існує вірогодність того, що у найближчу зливу без електрики залишиться або окремий поверх, або й весь будинок. Слід мешканцям багатоповерхівки й обходити мокрі стіни, які можуть знаходитися під напругою. Та поки цього не сталося, жителі верхніх поверхів обурюються: всі зроблені ремонти, як в під'їзді, так і в квартирах, доводиться постійно поновлювати.

/Неля Токаренко, мешканка будинку по вул.Фрунзе, 65

Дах тут збудований шиферний, похилий, потребує постійного огляду. Ці балки порушуються і шифер сунеться, знову дірки і знову дощ заливає нашу будівлю. І ремонти, які ми робимо в себе вдома, вони страждають/

Зі своєю проблемою, продовжують сусіди, вони живуть майже два роки. Мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 65, розповідають жінки, зверталися до компетентних комунальних служб міста. Та крім обіцянок, наголошує Галина Рехінкіна, ніяких дій до цього часу так і не відбулося.

/Галина Рехінкіна, мешканка будинку по вул.Фрунзе, 65

За дах ходила до ЖЕДу. 24.01.11 та 14.02.11 року прийшов лист від УЖКГ, що хтось прийде з комісією. Ну комісії до цього часу немає, а жити не можна/

За коментарями з цього питання ми звернулися до заступника начальника єдиного у місті ЖЕДу. Михайло Лукін повідомив: їх організація не займається ремонтом покрівель. Тому з вимогою виправити цю ситуацію ЖЕД направить всі необхідні документи та матеріали до управління житлово-комунального господарства. Спеціалісти ж останнього, зазначає Михайло Лукін, і повинні відремонтувати протікаючий дах. Та дізнатися хоча б щось у прес-службі міської ради нам так і не вдалося. Протягом 4 останніх днів керівництво останньої не надало жодної інформації журналістам нашого телеканалу. Коли ж мешканцям будинку по вулиці Фрунзе, 65 стане безпечно у дощову погоду перебувати у власних оселях - невідомо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію