Більше ніж півстоліття на теренах Полтави працює один з найбільших забудовників ВАТ «Полтавтрансбуд»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/oCG-j35wgPBff

Саме це підприємство відбудовувало Полтаву у післявоєнний час, нові житлові будинки та споруди соціального призначення у місті й зараз з'являються не без його участі. Про здобутки «Трансбуду» та плани на майбутнє напередодні професійного свята будівельників дізнавалися наші журналісти.

Підприємство «Полтавтрансбуд» розпочало свою роботу у далеких 40-х роках. На долю його працівників випала місія відбудови Полтави у післявоєнний час. У подальші роки, розповідає генеральний директор ВАТ «Полтавтрансбуд» Олексій Ландар, підприємство не збавляло обертів. Зусиллями його співробітників зведений Будинок культури, приміщення полтавських вокзалів, споруди культового призначення.

/Олексій Ландар, генеральний директор ВАТ «Полтавтрансбуд»

Реконструювали «Листопад» із концертного залу в глядацьку залу. Ми побудували і реконструювали обласну лікарню, яка стала оновленою та на сучасних матеріалах побудована/

Також, продовжує Олексій Ландар, підприємство займалося і промисловим будівництвом. Зокрема, відбудовою Полтавського тепловозо-ремонтного заводу, заводу залізо-бетонних шпал у Кременчуці і ще багато-багато інших споруд за плечима цих будівельників. Останніми роками підприємство займається переважно зведенням житлових будинків. Початковий етап будівництва, говорить пан Олексій, передбачає довгий ланцюг: від вибору майданчика, де буде розташовуватися споруда, до проектування.

/Олексій Ландар, генеральний директор ВАТ «Полтавтрансбуд»

Будуємо зараз за рахунок інвестицій громадян, які вкладають кошти, а ми намагаємося будувати якісні, зручні житлові будинки, і жодного інвестора ми не підвели. Ми ті обов’язки, які брали на себе як підприємство, виконуємо чітко і віддаємо ці квартири мешканцям/

На сьогоднішній день, розповідає Олексій Ландар, підприємство має серйозну матеріально-технічну базу, яка витримана відповідно до усіх вимог будівництва: широкий автопарк, потужна механічна частина, власне виготовлення залізо-бетонних конструкцій, виробництво пластикових вікон. За програмою «Доступне житло» «Полтавтрансбуд» проектує та створює невеликі за площею квартири. Керівництво підприємства переконане: з кожним роком програма розвиватиметься, а житло за нею отримають тисячі полтавських сімей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію