Українські освітяни визначилися, яким буде новий навчальний рік для школярів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KE6N0VvXgPAoS

Різнитимуться у датах перший та останній день навчання для учнів, які відвідують заклади із шести- та п'ятиденним робочим тижнем, повідомляють українські ЗМІ.

Скільки цьогоріч першого вересня зустрінуть дітей полтавські школи, а також, коли відбудеться свято Першого дзвоника – деталі готові розповісти наші кореспонденти у наступному матеріалі.

Понад 2800 полтавських дітлахів восени стануть першокласниками, розраховують у міському управлінні освіти. Крім них, ще більш ніж 25 тисяч школярів у 2012-2013 навчальних роках вчитимуться у школах та гімназіях. За даними Міністерства освіти України, закінчення навчального року поки що передбачено на кінець травня, незалежно від того, п'ятий це клас чи одинадцятий. Останній дзвоник продзвенить для усіх один. Далі – планують проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання для випускників. Освітяни сподіваються, що новий навчальний рік буде стабільний, на відміну від попереднього, коли школярам довелося раніше завершити навчання через проведення Євро. Втім, наголошують в Полтавському управлінні освіти, попри інтенсивність цього учбового року діти та вчителі попрацювали на відмінно. Свідчення цьому – практично недосяжні 200 балів у зовнішньому незалежному оцінюванні, які полтавці таки отримали.

/Людмила Акініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

По всій області 200 балів отримали 25 учнів, з них – з 13 предметів місто Полтава. Ми десь так підрахували, 52% дає місто. Це чудовий результат, найбільший за всі роки існування зовнішнього незалежного існування/

Зокрема відзначилися вихованці першого ліцею, які набрали 200 балів з трьох предметів, та учні 13 школи – з чотирьох. Що ж до свята першого дзвоника, то за календарем у 2012 воно припадає на суботу.

/Людмила Акініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Ті учні, які працюють в режимі шестиденки, прийдуть на перший дзвінок в суботу – це старшокласники буквально кількох шкіл. Що ж до першокласників, то для всіх них перший дзвоник – третього вересня/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію