Він входить до четвірки кращих промислових музеїв України

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wi0oEr1EhWxqV

Мова – про кілька років тому оновлений музей Полтавського автоагрегатного заводу. Більше про його історію та експонати – далі у випуску.

3 зали, загалом – 1200 експонатів. Оновлений у грудні 2010 року, до 65-ї річниці від дня заснування Полтавського автоагрегатного заводу, музей зустрічає відвідувачів чи не щодня.

/Галина Сєрова, завідуюча музеєм ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

У нас тут постійно бувать екскурсії і студентів із інших підприємств, приїздила делегація із Сирії, є книга відгуків, книга почесних гостей/

Сам музей, продовжує завідувачка, почав працювати іще наприкінці 60-х років і вміщував у себе історію, починаючи із першого дня роботи заводу. Потому скарбничку експонатів закрили на реконструкцію і значно розширили і загальну площу, і додали нових сторінок історії розвитку заводу. Тут і фото кращих співробітників, і як-то кажуть, за станком, і на відпочинку, і нові віхи у розвитку підприємства, нові елементи, перелік заводів і країн, у які автоагрегатний постачав свою продукцію в ті чи інші часи. Збирати ж самі, без перебільшення – унікальні експонати, було неважко.

/Галина Сєрова, завідуюча музеєм ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Люди із задоволенням приносять свої речі, нагороди, пам'ятки. Принесли навіть керосинову лампу, яка використовувалась під час роботи у перші дні роботи заводу, коли не було електрики/

Музей Полтавського автоагрегатного заводу за свої старання посів і гідне місце у загальному переліку музейних закладів області і посів 4-те місце серед музеїв промислових підприємств України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію