Про фінансові питання сьогодні говорили в Полтавській обласній раді

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6nHCK7xMgNUaA

Так річні планові показники обласного бюджету виконано більше ніж на 45%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів збільшилися майже на 190 мільйонів гривень. Такі цифри озвучили на засіданні комісії з питань бюджету та управлінням майном.

Напередодні дванадцятої сесії обласної ради шостого скликання члени комісії з питань бюджету та управління майном зібралися на чергове засідання – підбити фінансовий підсумок за перше півріччя. Так до загального фонду обласного бюджету надійшло 412 мільйонів гривень, що на 91 мільйон більше, ніж за відповідний період минулого року. На порядок денний було винесене і питання про створення нових комунальних установ. Так підприємства Молодіжний центр праці та Центр матері та дитини, говорить голова бюджетної комісії Валерій Пархоменко, найближчим часом зазнають реформувань.

/Валерій Пархоменко, голова бюджетної комісії при Полтавській ОР

Відповідно до Бюджетного кодексу, до всіх нормативних документів, ми повинні зробити з них комунальні підприємства, тому що вони фінансуються з обласного бюджету. Тому сьогодні це буде без дискусій. Просто формально перевести з однієї площини в іншу, щоб вони могли вільно працювати/

Обласна влада планує створити ще одну комунальну установу – Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів. Створення ще однієї нової організації, запевняють чиновники, не потягне за собою фінансових витрат.

/Галина Власюк, в.о. начальника ГУ освіти та науки Полтавської ОДА

Він створюється на основі нині діючих структурних підрозділів, а саме бухгалтерії та господарського забезпечення. Ці підвідомчі заклади стануть єдиною юридичною особою, але фінансування буде здійснюватися в межах кошторису, передбаченого на цей рік/

Крім того, відзначає Валерій Пархоменко, у стінах облдержадміністрації у майбутньому функціонуватиме Полтавський обласний контактний центр.

/Валерій Пархоменко, голова бюджетної комісії при Полтавській ОР

Це будуть уже сучасні технології, це буде цілодобова гаряча лінія. Можна звертатися не тільки в режимі «прийти», а й через електронну пошту, через Інтернет, через різні технічні засоби зв'язку уже можна виходити на спілкування/

У ході засідання бюджетної комісії учасники зібрання прийняли рішення про винесення більш ніж 15 питань на розгляд сесії обласної ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію