Жителі багатоповерхівки по вулиці Фрунзе, 65 потерпають від жахливого смороду

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qrNharo7gNTFB

Причиною останнього став затоплений підвал. Крім неприємного запаху останній ще й не використовується за своїм функціональним призначенням.

До редакції нашого телеканалу звернулися мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 65. Люди не можуть потрапити до свого підвалу. У цокольному приміщенні будинку замість запасів на зиму живуть якісь невизначені істоти. Мешканці говорять: з цього приводу зверталися до комунальних служб, але крім письмових відповідей так нічого й не отримали.

/Зінаїда Лизень, мешканка будинку по вул. Фрунзе, 65

Все ж таки ми пенсіонери. Ми за рахунок цих підвалів зимою живемо. Зараз дійти туди неможливо. І куди ми не зверталися, нам або відписки дають, або кричать на нас. Я вчора дзвонила, представтесь, кажу. «Хто ви така?» – Не відповіла. «Будете питати, хто я така?» Взяла й поклала слухавку/

З цією проблемою, розповідають люди, мешканці живуть вже майже 2 роки. Навіть ті сім'ї, які не використовують підвали, підтримують сусідів: жити поряд з джерелом таких неприємних запахів не приносить задоволення.

/Олена Чубенко, мешканка будинку по вул. Фрунзе, 65

Мені дуже шкода цих пенсіонерів. Я не користуюся підвалом. Але коли йдеш на роботу чи з роботи, відчуваєш оцей сморід і люди, які бідкаються, особливо пенсіонери, бо їм треба використовувати цей підвал. Але в даному випадку уже 2 роки з приводу підвалу і даху ніхто не реагує/

З Оленою Чубенко погоджується й інша мешканка будинку по вулиці Фрунзе, 65. Жінка переймається: невідремонтований підвал у майбутньому може призвести до невідворотних наслідків.

/Неля Токаренко, мешканка будинку по вул. Фрунзе, 65

А підвальне приміщення, воно також потрібне. Це цоколь будинку. Якщо це і не підвал, але воно повинно бути в порядку, тому що вода, сморід просто руйнують будинок. І колись прийде час, не дай Бог, ми залишимося просто на подвір'ї без будинку/

Жителі багатоповерхівки розповідають: зверталися з цією проблемою до управління житлово-комунального господарства. У відповідь прийшов лист, у якому повідомлялося, що їх скарга розглянута. Та більше ніяких дій не спостерігалося, наголошують сусіди. Люди вже згодні проявити ініціативу з цього питання. Говорять: аби швидше підвал став придатним для експлуатації.

/Зінаїда Лизень, мешканка будинку по вул. Фрунзе, 65

Вже наш будинок згоден на те, щоб у випадку нестачі труб або чогось зібратися. Ми ж за свої гроші труби поставили. Тут нам треба 6 метрів труби. Ну, вже б ми склалися на 6 метрів/

За коментарями з цього приводу ми звернулися до заступника начальника єдиного у місті ЖЕДу. Михайло Лукін повідомив: його організації відомо про цю проблему. За словами спеціаліста, причиною затоплення стали неякісні будівельні роботи, які виконувалися у сусідньому приміщенні, та все ж пообіцяв цю проблему взяти під контроль. Михайло Юрійович говорить: всі необхідні матеріали вже завезені, а ліквідувати несправності пообіцяв до кінця цього тижня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію