Наше молоко нікому не потрібне, а поголів'я великої рогатої худоби має тенденцію до збільшення

Про це та інші проблеми й досягнення АПК говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних ресурсів.

Про хід виконання обласної Програми розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 доповів виконуючий обов'язки начальника Головного управління агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Семен Москаленко. Серед іншого обласник відзначив: серед регіонів України по поголів'ю великої рогатої худоби, в тому числі – корів, сільськогосподарські підприємства Полтавщини посідають перше місце. Натомість, кількість худоби, яку утримує населення, зменшується.

/Семен Москаленко, в.о.начальника Головного управління агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації

По підприємствах сільськогосподарських останні роки спостерігається чітка тенденція до збільшення поголів'я худоби, великої худоби вцілому, в тому числі – корів. По населенню був спад. За перше півріччя також був спад/

Що стосується птахівництва та свинарства, додав Семен Москаленко, тут намітилися позитивні тенденції до нарощення поголів'я. Та попри такі результати загальна ситуація із тваринництвом надважка, – говорить депутат обласної ради Валерій Капленко. За його словами, по-перше, через засуху сутужно із кормами, а по-друге – складна ситуація зі збутом продукції.

/Валерій Капленко, депутат Полтавської обласної ради

Оптовим виробникам важко виробляти продукцію, а переробникам легше взяти олію пальмову і робити те саме масло. Тому ситуація склалася така, що наше молоко нікому не потрібне/

Вирішити проблему, резюмував чоловік, зможе тільки повернення дотацій на молоко та м'ясо і обіцяв винести цю пропозицію на сесію обласної ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію