Жіноча консультація 3-ої міської поліклініки отримала сертифікат «Лікарня, доброзичлива до дитини»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ODuXJKaugNUjo

Із 1 по 7 серпня у Полтаві, як і по всій Україні та світу, відзначали тиждень підтримки грудного вигодовування, під час якого жіноча консультація 3-ої міської клінічної поліклініки отримала сертифікат «Лікарня, доброзичлива до дитини». Які ж умови створили для майбутніх матусь у цьому медичному закладі та за які досягнення фахівці консультації отримали цей статус – дивіться далі.

У Полтаві сертифікат «Лікарні, доброзичливої до дитини» мають два заклади: міський пологовий будинок, який отримав його одним із перших в Україні, та дитяча міська лікарня. Наприкінці минулого року цей статус одержало відділення жіночої консультації, що при третій міській клінічній поліклініці. Офіційно сертифікат медикам закладу вручили під час цьогорічного тижня підтримки грудного вигодовування. Персонал консультації розповідає: працюють вони, дотримуючись власної програми, яка доступна для всіх медиків та пацієнтів. У відділенні в спеціально обладнаній кімнаті є школа відповідального батьківства, до занять у якій в останній час активно долучаються і чоловіки.

/Юлія Пляшешник, зав.відділенням жіночої консультації 3 МКЛ

Буквально кожного дня проводяться заняття з вагітними. Проводяться також індивідуальні заняття – це теж можливо в наших умовах. Таким чином їх готують до партнерських пологів/

Також серед умов, які мають бути створені у лікарні, яка відповідає статусу «доброзичливої до дитини», – наявність наглядної інформації для вагітних: крім стендів та плакатів під час лекцій демонструють фільми.

/Юлія Пляшешник, зав.відділенням жіночої консультації 3 МКЛ

В консультації у нас існує група підтримки, до якої входять як медичні працівники, так і жінки, які нещодавно народили. Вагітні можуть звернутися в будь-який час по телефону або так, в ці групи підтримки, і отримати будь-яку інформацію стосовно грудного вигодовування/

Нині на обліку у жіночій консультації третьої поліклініки перебуває близько 400 полтавок. Їх обслуговують 6 лікарів на дільницях та один у кабінеті планування сім'ї, розповідають очільники відділення. Крім цього, медичний персонал постійно підвищує свою професійну кваліфікацію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію