У Полтаві пройшов перший міський парад собак

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/t9TSeUIAgNUhs

Той-тер'єри, мітельшнауцери, вівчарки цими днями взяли участь у першому міському параді собак. Чотирилапі вийшли і себе показати, і на інших подивитися. А ще – виконати благодійну місію – зібрати кошти для стерилізації безпритульних побратимів. Як пройшов перший міський парад собак, бачили наші журналісти.

Різноманітні породи, неймовірні костюми та зачіски чотирилапих модників – усе це можна було побачити на першому міському параді собак. Учасники, розповідають організатори, прийшли не за титулами та нагородами. Головне – отримати заряд гарного настрою. Крім цього, організація параду стала початком реалізації Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у Полтаві.

/Олена Стегній, секретар правління Полтавської обласної благодійної організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»

Наступним кроком буде прийняття правил утримання домашніх тварин та організація єдиного реєстру домашніх тварин/

Організатори заходу виокремили 3 групи собак за розмірами: маленькі, середні та великі. У кожній категорії визначили найкращих представників сімейства «кудлатих та чотирилапих».

/Кирило Лобач, керівник проекту

Це свято взагалі розраховане на те, щоб подарувати радість людям, по-перше, а по-друге, показати, що брати наші менші потребують любові та піклування не менше, ніж люди/

Свою турботу до безпритульних собак представники «Центру захисту живої природи «Юний європеєць» довели збором коштів для стеріалізації та харчування собак, які знаходяться в міському пункті перетримки.

Окрім наглядної демонстрації порід, власники собак розповідали про їхні особливості. Організатори не висували жодних вимог до учасників параду. Порода, вік, колір не мають значення. Головний критерій – наявність відповідних довідок про щеплення та, звісно, бажання взяти участь у першому міському параді.

/Бліци

- Окрім виставки собак, тут можна похизуватися своїми улюбленцями, показати, які вони у повсякденному житті, показати, які костюми, зачіски вони носять. На виставці це не завжди покажеш

- Вирішили взяти участь, тому що насправді ми зараз майже самі у Полтаві. Це міттельшнауцер, це стандартний шнауцер, їх раніше було багато у Полтаві

- Хочу показати свою собачку, щоб люди знали, що така порода існує, і популяризувати породу

- Я - власник породи, не надто поширеної у Полтаві, хотілося б показати, що такі собачки є/

Подивитися на собак різних порід та, можливо, підібрати для себе чотирилапого улюбленця прийшло чимало полтавців. Кожен із них отримав порцію «позитиву» від споглядання братів наших менших. Зважаючи на такий інтерес до параду з боку полтавців, як учасників, так і глядачів, організатори мають наміри продовжувати подібні заходи у майбутньому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію