У Полтаві тривають сусідські війни

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Вони – не лише у багатоповерхівках, але і приватних домоволодіннях, розрахованих на кілька господарів. Причина сутичок цих сусідів – вівчарка, яка не лише не замовкає впродовж всього дня, але й гуляє без намордника. До того ж, кажуть свідки, вже встигла покусати двох дорослих.

У Марії Іванівни – 2-є діток. Здавалося, живе у приватному будинку, розрахованому на кілька домогосподарств, свіже повітря для малечі – слід радіти. Втім, є одне але: сусіди, а точніше – їх собака.

/Марія Синягівська, мешканка м.Полтава

Систематично я говорю із сусідами про те, щоб вони вигулювали собаку на повідку, щоб вона на вулиці була у наморднику. У відповідь - нецензурщина, хай ваші діти ходять у наморднику, а наша собачка гуляє, какає/

Жінка продовжує: про те, що у сусідів за стінкою мешкає чотирилапий, знають і люди, які живуть поруч у інших будинках. Гавкання лукає чи не 24-ри години на добу.

/Марія Синягівська, мешканка м.Полтава

Перед цим було, що малого пес налякав, що він пізніше став говорити, тепер за доньку переживаю. Зверталась до дільничного - нікому нічого не потрібно/

На щастя, продовжує жінка, собака іще не покусала малих, однак, за їх життя не на жарт побоюється, оскільки пес вже встиг покусати 2-х дорослих – із цього ж будинку.

/Валентина Миколаївна, мешканка м.Полтава

Я була на городі, тут підбіг пес, спочатку понюхав, а потім вкусив. До мене підбіг чоловік, так він і його вкусив за палець, що довелось залишати, а мене сюди, у кістку/

По допомогу наша знімальна група звернулась до правоохоронців. Там пообіцяли: ситуацію візьмуть на олівець і вже після нашого візиту зв'язались із мешканцями домогосподарства. У планах правоохоронців – як мінімум, провести профілактичну бесіду, якщо та не буде мати бажаного результату, тобто, сусіди і надалі вигулюватимуть собаку без намордника і на поганій прив'язі – матимуть підставу скласти протокол.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію