5 років позбавлення волі із конфіскацією всього належного майна замість року і 3-х місяців

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/g7_sxf3ngNUrv

За відомою кримінальною справою, яка була порушена за фактом отримання хабаря у розмірі 7 тисяч доларів колишнім заступником начальника податкової міліції, була внесена апеляція державним обвинувачем. Детальніше – далі у випуску.

Прокуратура Полтавської області в липні минулого року порушила кримінальну справу за фактом отримання хабаря у розмірі 7 тисяч доларів США колишнім заступником начальника податкової міліції ДПА у Полтавській області.

/Андрій Черниш, начальник відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Полтавської області

За вироком Київського райсуду м.Полтава зазначений працівник податкової служби був засуджений за ст.368 із позначкою 2, тобто, за одержання незаконної вигоди без ознак хабарництва, до 1 року 3 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади, пов'язані із виконанням функцій представника влади на 2 роки/

Із даним вироком, продовжує Андрій Черниш, не погодився державний обвинувач – заступник прокурора міста Полтава, який вніс апеляцію, яка була підтримана прокуратурою області.

/Андрій Черниш, начальник відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Полтавської області

26 липня поточного року колегія суддів суддівської палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Полтавської області погодилась із доводами апеляції прокуратури і одночасно із скасуванням вироку суду встановила новий вирок, яким засудила цього колишнього працівника податкової за ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України за фактом одержання хабаря у великих розмірах службовою особою, яка займає відповідальне становище, до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади і з конфіскаціє всього належного їй майна/

Крім того, колишнього працівника податкової позбавили спеціального звання полковника податкової міліції. Вирок іще не набрав законної сили.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію