Полтавський гурт ДМЦ виступив на рок-фестивалі «Кіно, спочатку» у Судаці

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KHLDPuuEhWxQZ

Співи, танці чи вишивання хрестиком – будь-яке захоплення допомагає людині реалізувати себе та досягти успіху, впевнені у благодійному фонді «Полтавська родина», відтак, активно підтримують творчі ініціативи талановитих полтавців. Це не з чуток знає і гурт «ДМЦ», яким фонд Андрія Матковського профінансував поїзду на рок-фестиваль у Судак.

«Цой – живий!» – якби цій невмирущій фразі судилося бути правдою, цього року легенді російського року виповнилося б 50. Круглої дати не оминули увагою організатори рок-фесту «Кіно. Спочатку», який вже вдруге збирає поціновувачів та шанувальників Віктора Цоя та гурту «Кіно». Вдруге до Судака, де зародилася ідея не тільки фестивалю, а й колись, 30 років тому, і назва самого гурту «Кіно» (про це згадує у своїй книзі колишній учасник колективу Олексій Рибін) приїхали і полтавські рок-музиканти – гурт «Дороги меняют цвет». Профінансував поїздку нашим хлопцям Благодійний фонд «Полтавська родина».

/Андрій Гречаник, лідер гурту «ДМЦ»

В цьому році ми вдруге брали участь у цьому фестивалі, і насправді тільки завдяки підтримці Фонду Андрія Матковського, тому що вони вдруге погодилися допомогти нам фінансово, за що ми їм дійсно дуже вдячні/

Очільник останнього Андрій Матковський вважає творчі захоплення невід'ємною частиною успішного життя та добробуту кожної людини, тому, каже, залюбки підтримує такі ініціативи.

/Андрій Матковський, голова Благодійного фонду «Полтавська родина»

Я сам також дуже полюбляю музику, і не даремно «песня нам и строить, и жить помогает». У будь-якій ситуації пісня піднімає нам настрій, навіть коли працюєш під ритмічну музику, це веселіше. Ну і взагалі, досягти успіху в житті можуть тільки захоплені люди. Тому я завжди підтримую у своїх синів і у молоді, коли вони чимось захоплюються. Добре, коли вони читають, співають, танцюють, може навіть вишивають хрестиком. Це краще, ніж коли люди просто гуляють по вулиці з пляшкою пива. Захоплення нам допомогає реалізувати себе і досягти успіху в житті/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію