На Полтавщині добіг кінця регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України»

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Полтавські підприємства взяли участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Наша область, яка не раз мала фіналістів, цьогоріч із 16-ти претендентів висунула 6 найкращих.

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» добіг кінця. Вже не перший рік виробники, які претендують на визнання, змагаються у кількох номінаціях: «Продовольчі товари», «Промислові товари для населення», «Товари виробничо-технічного призначення», «Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах» і «Вироби народних художніх промислів».

/Наталія Юрчишина, секретар регіональної конкурсної комісії конкурсу «100 кращих товарів України»

Як завжди на регіональному рівні найбільше заявок було по номінації «Продовольчі товари», оскільки саме наш регіон має найбільше підприємств цієї галузі. А ось змагатися у номінації «Народні промисли» цьогоріч бажаючих не виявилось/

Цьогоріч, зазначає Наталія Юрчишина, найзапекліша боротьба точилася між виробниками солодощів. Втім, для всіх без виключення головним критерієм була якість продукції, яка підтверджувалась різними експертними висновками. Також в рамках конкурсу обов'язковим було відвідання експертною комісією підприємства-претендента на перемогу.

/Наталія Юрчишина, секретар регіональної конкурсної комісії конкурсу «100 кращих товарів України»

Із 16-ти підприємств представляти Полтавщину на Всеукраїнському рівні будуть 6 підприємств, які повезуть 8 продукцій. Тобто, вони претендуватимуть ввійти у кращу українську сотню/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію