Двадцять хвилин – на 13-ть питань

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Такі часові межі проведення позачергової, 25 сесії міськради 6-го скликання. Депутати внесли зміни до бюджету і деяких програм, серед яких – і суто технічні зміни.

36 із 50-ти депутатів дійшло до позачергової, 25 сесії міськради 6-го скликання. Фактично у новинку для сесій цього скликання – жодного питання додаткового, лише 13-ть основних. Почали зі змін до головного фіндокументу Полтави.

/Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

Районним бюджетам для забезпечення роботи виборчих дільниць у виборчий період 110 тисяч гривень. Водночас за зверненням розпорядників бюджетних коштів пропонується перерозподілити кошти бюджету розвитку в межах затверджених асигнувань та внести зміни до регіональних програм/

Потому – кілька технічних питань і зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства міста Полтава. Серед іншого було зроблено перекидки по різним розділам програми, додано фінансування на ремонт зливової каналізації, виділені кошти на придбання 4-х тракторів для комунальних підприємств міста. Відтепер – у комунвласності і зупинка «Південний вокзал», що на площі Слави, яку, нагадаємо, перенесли до будинку Культури залізничників. Її вартість складає 16,8 тисяч гривень. Також внесені зміни до порядку видалення зелених насаджень(тепер все – за погодженням із державною екологічною інспекцією). Серед інших затвердили список об'єктів природно-заповідного фонду міста Полтави. Це – 8 дубів черещатих, що ростуть на різних вулицях міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію