Цими днями минають сороковини світлої пам’яті Всеволода Всеволодовича Матковського

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FpjiffKYgNRBs

24 червня на 85-му році життя перестало битися серце учасника бойових дій, Заслуженого партизана Україна, інваліда Великої Вітчизняної війни, почесного Залізничника Радянського Союзу.

Він прожив важке, насичене подіями і яскраве життя, мірилом якого завжди був труд і служіння людям. З 15-ти років захищав Батьківщину на Вінничині у складі партизанського загону, який увійшов пізніше до знаменитого з'єднання Сидора Ковпака.

У післявоєнні роки брав участь у відновленні та розвитку залізничного транспорту СРСР: в Україні, Молдові, Казахстані, на Кубані.

Всеволод Матковський починав працювати кочегаром паровоза, помічником машиніста, потім і сам став машиністом, а набувши досвіду, передавав знання і навички молодим як машиніст-інструктор тепловозу.

Високий професіоналізм, людяність, повага до людей - ось за це любили й поважали і його самого. Недарма Всеволода Всеволодовича тричі обирали депутатом Темрюкської міської ради Краснодарського краю.

9 Травня - День Перемоги - завжди було святом №1 у родині Матковських. Лише цього року Всеволод Всеволодович, на жаль, уже не мав сил побувати на Меморіалі Солдатської Слави у Полтаві, але традиційно у себе в будиночку в селі Гора він зібрав ветеранів, своїх друзів. Випили за Перемогу, згадали бойових побратимів, пом’янули загиблих.

Батько був дуже добрим і справедливим чоловіком, - згадує син Андрій Матковський. З дитинства він учив і мене бути чесним і відповідальним за своє життя, бути вірним даному слову і любити людей.

…Поховали Всеволода Всеволодовича Матковського 25 червня на кладовищі у с.Гора, поруч з дружиною Любов'ю Федорівною, яка пішла з життя теж у червні 13 років тому. «…Людей любили вони так, як любить чарочку козак» - ці слова на могильній плиті, написані самим Всеволодом Всеволодовичем після смерті дружини, якнайкраще передають характер людини, якої уже 40 днів як нема з нами.

Вічна пам’ять!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію