На Полтавщині зріс рівень дорожнього травматизму

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gWILeLgDgPCsy

Про стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Полтавської області говорили цього дня на брифінгу у ДАІ. Особливу увагу приділили питанню дотримання законності та безпеки під час здійснення пасажирських перевезень.

Стан аварійності на території Полтавщини вражає, говорять інспектори ДАІ. Станом на 1 серпня 2012 року в області зареєстровано 549 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими (для порівняння, за цей же період у 2011 році було на 90 ДТП менше). Значна кількість аварій стається з вини водіїв автобусів, уточнюють спеціалісти, цього року їх теж більше, ніж минулого, як і постраждалих у них відповідно.

/Тарас Полтавець, ст.інспектор з особливих доручень УДАІ УМВС України в Полт.області

З постраждалими трапилося 12 автопригод у цьому році, у 2011 – 7. Майже удвічі в порівнянні з минулим роком. В цих пригодах загинуло 2 особи у 2012 проти однієї – в 2011 році. І поранено 16 осіб проти 11 у 2011 році/

Відтак, з метою попередження ДТП з 1 по 31 серпня на території України триватиме місячник безпеки дорожнього руху, зазначив Тарас Полтавець. В регіоні в його рамках пройдуть лекції в автошколах, відповідні заходи із дітьми та їх батьками, спеціальні рейди працівників ДАІ. Зокрема, посилять контроль за так званими нелегальними перевезеннями. Відтепер для здійснення нерегулярних перевезень на відстань більше 50 км по місту та міжміських перевезень обов'язково треба укласти договір із територіальним органом Укртрансінспекції, повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника останнього Сергій Лисенко. Тобто, завчасно факсом, електронкою чи особисто надати всю інформацію про перевезення.

/Сергій Лисенко, т.в.о. начальника управління Укртрансінспекції

Він повинен зазначити список пасажирів, вказати час поїздки, час знаходження у дорозі, час повернення. І тільки за таких умов ця поїздка буде зареєстрована, виданий відповідний реєстраційний номер, і тільки це буде законною підставою цього законного перевезення/

Якщо ж договір не буде укладено, на перевізника чекає штраф – 1700 гривень. Серед інших нововведень, покликаних додати безпечності на дорозі, – обов'язкове обладнання транспортних засобів, які здійснюють перевезення у нічний час (з 22 до 6) або на відстані, більше 150 кілометрів, тахографами (спеціальними приладами, які вимірюють час роботи і відпочинку водія у дорозі).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію