У серпні Україну чекає аномальна спека

У відеоархіві знаходяться 7 сюжетів з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4
5) Сюжет №5
6) Сюжет №6
7) Сюжет №7

Температура сягатиме 40 градусів, говорять МНСники. Щоб попередити пожежі, рятувальники активізують всі свої сили та просять людей відкласти пікніки та... полювання.

Станом на 1 серпня 2012 року на території Полтавської області сталося 229 пожеж сухої трави, 41 лісова пожежа, 12 торфяних та 2 пожежі на сільськогосподарських угіддях. Така статистика характеризує ситуацію із займаннями в екосистемах на Полтавщині як напружену, але контрольовану, – говорить губернатор Олександр Удовіченко.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Декілька червневих пожеж показали, що служби спроможні оперативно реагувати на ситуацію. Нам вдалося організувати злагоджену роботу. Особлива увага – тим регіонам, де є залягання торфів/

Пожежі в екосистемах – проблема, нині актуальна по всій Україні, особливо на півдні, сході країни та в Криму, констатують рятівники. Причина – спека. І в останній літній місяць ситуація не покращиться, – застерігає перший заступник Міністра МНС України Віталій Бут, серпень обіцяє нагріти повітря до 38-40 градусів. Тож, активізувати всі сили міністерства надзвичайних ситуацій, лісгоспів, влади та громади кожного регіону – основне із завдань, які цього дня пан Віталій дав областям на селекторній нараді, присвяченій проблемі пожеж в екосистемах.

/Віталій Бут, перший заступник Міністра МНС України

Я прошу залучати працівників лісових господарств, добровольців, подивіться, кого ще можна залучити, коли така висока небезпека, треба залучати весь особовий склад і просити допомоги у населення/

Крім того, Віталій Бут дав завдання якомога масштабніше донести проблему до громадськості, обмежити доступ громадян до відпочинку у лісах, посилити цілодобове чергування у масивах і по можливості перенести початок сезону полювання на більш безпечний вересень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію