Тріщини, ями та вибоїни стали основними дорожніми орієнтирами на певних вулицях Полтави

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/T8shpH6LgNUzE

По деяких тротуарах, скаржаться жителі міста, просто неможливо нормально пересуватися. У планах же міської влади - ремонт лише деяких з них.

Дедалі важче стає пересуватися Полтавою не лише водіям автівок, а й простим пішоходам. Адже на їх шляху все частіше з'являються перешкоди, які складно оминути. Ями та вибоїни стлали невід'ємними атрибутами майже кожної тротуарної доріжки міста. Відновленням або ж прокладенням нових тротуарів, за інформацією прес-служби Полтавської міської ради, займається комунальне підприємство «Шляхово-ремонтне будівельне управління». Але ця організація тільки тоді ремонтує асфальтне покриття вулиць, коли відновлення тротуарів включено до загального проекту ромонту доріг. Тому і поновлюють лише ті тротуари, говорить керівник прес-служби міської ради Ігор Дудка, які знаходяться поряд із автошляхами, що потребують ремонту дорожнього полотна. Пішоходи ж в свою чергу скаржаться: стан тротуарів на сьогодні просто жахливий.

/Бліци

- В дуже-дуже поганому, незадовольному, ви ж самі бачите

- Десь між задовільним і добре

- Поганий, які можуть бути сумніви. Йдеш і спотикаєшся

- Погані. То там ногу ледве не зламала, то там - ледве не зламала. Скрізь дірки, скрізи ями

- Най-найгірший, який є дуже поганий

- Поганий. Щоб ті, які відповідають, побільше ходили по тротуарах/

Згідно з матеріалами сайту «Державні будівельні норми України», покриття тротуарів застосовують двох видів: асфальтові і збірні з цементно-бетонних плит. Вимоги до покриттів тротуарів використовують майже такі ж, як і до проїжджої частини: достатня міцність, довговічність, безпильність під час ходьби, економічність, механізація виробництва та експлуатації. Різниця полягає тільки у товщині асфальтного покриття та будівельній техніці, що використовується для його укладки, говорять в ремонтній компанії «Дорбуд». В Полтаві ж цього року відремонтованими можуть бути... два тротуари. Частково останній відновили по вулиці Енгельса, зазначає прес-секретар Полтавської міської ради, і в майбутньому планують відремонтувати тротуар по вулиці Хоткевича. Питання, коли ж інші тротуари міста побачать ремонту техніку, залишається відкритим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію