Мешканці будинку по вулиці Чапаєва, 1 мріють про дитячий майданчик

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/P3a7kDB0gPE24

І знову проблемний будинок, що на Чапаєва, 1, і знову невиконані обіцянки міського голови. Цього разу люди чекають на дитячий майданчик та шукають відповідального за «громадський» туалет, який замість омріяних мешканцями гойдалок та гірки стоїть тут чи не посеред двору.

У будинку №1, що по вулиці Чапаєва, проживає близько 15 людей, майже половина з них – діти. Маленькі мешканці скаржаться: гуляти у їхньому дворі немає де.

/Максим

Хочеться гойдалки, гірку, щоб по гаражам не лазити, за будинком не бігати, по парканам.../

Батьки проблему дитячого майданчика для своїх дітей намагалися вирішити, сподівалися на допомогу Полтавського міського голови Олександра Мамая. Та, як виявилося, кажуть: даремно.

/Юлія, мешканка вул.Чапаєва,1

Ходили ми особисто на прийом до Мамая, говорили про гойдалки, майданчик. Він пообіцяв нам навесні встановити майданчик. Ми розчистили місце під майданчик, обгородили його, але так нікого й не було після того. І діти у нас як гуляли по верандам, лазили по парканам, так до цього часу і гуляють/

Літо закінчується, а майданчика у дворі і досі немає, проте є туалет – показують люди нашій знімальній групі. А точніше, старенька будка із переповненою вигрібною ямою, якою користуються не мешканці Чапаєва, 1 (у них туалети є вдома), а всі бажаючі перехожі. Терпіти сморід та калюжі нечистот, які оточують туалет у радіусі 5 метрів, мешканцям Чапаєва, 1 несила. Тож періодично, коли вже дуже наболить, люди за власний кошт вивозять вміст вигрібної ями та атакують листами Житлово-комунальне управління міста.

/Сергій Гавриш, мешканець вул.Чапаєва,1

Ми вже кілька разів чистили цей туалет за свій рахунок, неодноразово писали. Нам житлово-комунальне господарство дало відповідь, що ми повинні укласти угоду на вивіз. Ми б, може, й уклали, та ми ж не можемо платити за все місто. І виходить так: ми повинні платити, а все місто ходить/

/Дар'я, мешканка вул.Чапаєва,1

До нас ходить все місто в туалет, кому не лінь. Куди дивиться ЖЕД взагалі, у нас тут багато дітей маленьких гуляють тут/

ЖЕД, пояснив нашим журналістам начальник останнього Олександр Ландар, до туалетів взагалі ніякого відношення не має. Очищення та вивіз нечистот до списку послуг, які охоплює квартплата, не входить. Тож, якщо людям цей туалет не потрібен, їм слід звернутися до управління житлово-комунального господарства, яке й знесе споруду. Якщо ж потрібен – укласти договір із комунальним підприємством КАТП-1628, яке за окрему платню буде вичищати вигрібну яму. Те саме підтвердив і керівник прес-служби Полтавської міської ради Ігор Дудка. Стосовно ж обіцяного мером дитячого майданчика запропонував ще трохи почекати: за його словами, існує черга, згідно з якою за наявності коштів встановлюються майданчики. Втім, запевнив, якщо Олександр Мамай пообіцяв, то обов'язко виконає, але точної дати, коли саме, назвати не зміг.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію