В обласному перинатальному центрі з'являться так звані «чисті приміщення»

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Їх особливість в тому, що стінові панелі будуть вкриті спеціальним захисним шаром. Про ці та інші новинки, які зможуть побачити породіллі вже восени цього року, більше розкажуть наші журналісти.

В обласному перинатальному центрі, червону стрічку на якому планують перерізати наприкінці жовтня поточного року, нині тривають загальні роботи. За інформацією начальника Головного управління охорони здоров'я Віктора Лисака, вже частково почали монтувати необхідне обладнання, зокрема, дизель-генератор. Суто медичних новинок, наголошує фахівець, буде чимало, деякі із них вперше з'являться на Полтавській землі.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Технологія перинатальна, вона постійно удосконалюється і змінюються нормативи, зокрема, вже впродовж нашого будівництва є нові нормативи, що вже затверджені в Мінюсті/

На більш ніж 480 квадратах з'являться так звані «чисті приміщення». Їх особливість, пояснює Віктор Лисак, полягає у тому, що у будівництві застосовуться стінові панелі, вкриті спеціальним захисним шаром, на якому не можуть осідати бактерії та мікроорганізми. Зокрема, такі умови будуть створені у 2-х реанімаційних блоках.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

В цих реанімаціях також буде така консоль, де буде як на одному пульті сконцентровано все: і живлення, і підключно необхідне обладнання, і відповідні медичні гази/

Серед інших нововведень – належне вентилювання і кількаетапна фільтрація. Нагадаємо: кошти на втілення запланованого виділяються із кількох джерел. По-перше, державний і обласний кошики + підписана угода із фондом Пінчука щодо медобладнання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію