Вакцину від недоброчесного політикуму пропонували полтавцям активісти Громадянського руху «Чесно»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/IFjbeeDQgPByy

Переконатися у позитивних чи негативних якостях свого кандидата можна було за допомогою шести критеріїв. Акція одночасно стартувала в кількох містах України і, за задумом її організаторів, мала на меті мобілізувати виборців відповідально ставитися до процесу голосування.

6 критеріїв, 6 ствердних або заперечних відповідей, і думка про окремого кандидата в депутати сформована. Такий легкий алгоритм виявлення доброчесності політиків запропонували активісти Громадянського руху «Чесно».

/Євген Янкевич, координатор Громадянського руху «Чесно»

Громадянський рух «Чесно», який запропонував 6 критеріїв доброчесності, коли перевірив фактично всіх діючих депутатів, то тільки 3 депутати пройшли цей тест/

Критерії тесту доволі прості: чи є кандидат правопорушником, «тушкою», яка зрадила свою політичну силу, корупціонером, брехуном, кнопкодавом та прогульником. У результаті у кожного полтавця має сформуватися думка про окремого депутата Верховної ради.

/Ганна Кіященко, голова Полтавської філії Суспільної служби України

Він повинен зрозуміти, чи ця людина, яка зараз буде балотуватися восени, чи треба його обирати знову, щоб він прогулював, брехав нам, займався корупційною діяльністю, чи можливо треба цього не робити, а обрати когось іншого?/

Проблема відслідковування діяльності кожного депутата окремо актуальна, адже зараз, говорять у Громадянському русі «Чесно», дії всіх політиків українці визначають негативно. Окреме питання перед виборами становить соціальний запит населення.

/Ольга Жуковська, член координаційної ради Громадянського руху «Чесно» в Полтавській області

Якщо згадати класику, Дейла Карнегі, він говорив: «Якщо ви ідете на риболовлю і любите полуницю, але риба не любить полуницю, ви ж будете ловити рибу не на полуницю, а на черв'ячків, правда?»/

Те ж саме стосується і виборців, тільки замість черв'ячків для них використовують продуктові пакети та безкоштовні концерти напередодні голосування. Після цієї акції, переконані активісти, полтавці голосуватимуть не емоціями, а розумом.

/Євген Янкевич, координатор Громадянського руху «Чесно»

Ми очікуємо, по-перше, на підвищення громадянської свідомості виборців, по-друге, на значно більшу явку людей на вибори. Вони краще зрозуміють цей механізм і зрозуміють, що таке волевиявлення, коли вони приходять на вибори, є вирішальним моментом для того, щоб наш політикум був саме таким, як вони хочуть бачити/

Наступним кроком, говорить Євген Янкевич, стане презентація так званого чеснометру - конкретної діаграми, графічного втілення доброчесності окремого депутата.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію