Майже 1 мільйон 200 тисяч гривень за пів-року

Порушень саме на таку суму виявила Державна фінансова інспекція завдяки активності... самих громадян. Було отримано підтвердження 18-ти фактів звернення людей на телефон довіри. Більше про результати роботи фінінспекції завдяки такій телефонній співпраці – далі у випуску.

2-58-02 – це номер телефону довіри, по якому Держфінінспекція в Полтавській області отримує зворотній зв'язок від населення і надає громадянам інформаційно-косультативну допомогу.

/Людмила Добринська, перший заступник начальника Держфінінспекції в Полтавській області

Працівники Держфінінспекції мають унікальну можливість забезпечити оперативне реагування на проблемні питання соціально-економічного життя області, фіксувати повідомлення про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів і те, що нині актуальне, - це питання протидії корупції/

Звернень людей за ці півроку за телефоном довіри до Держфінінспекції, продовжує Людмила Добринська, – майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року – 48. Майже половина стосувалась порушень при виплаті зарплати, стипендій та інших соціальних виплат, 10 – порушення при витрачанні бюджетних коштів та використання державного чи комунального майна. 18-ть фактів вже знайшли своє підтвердження, фінпорушень виявлено на загальну суму 1 мільйон 179 тисяч гривень.

/Людмила Добринська, перший заступник начальника Держфінінспекції в Полтавській області

Ми у 9 об'єктах контролю виявили порушення при нарахуванні виплат зарплати на загальну суму 425 тисяч гривень. При перевірці одного із вишів встановлено факт непроведення обов'язкової індексації стипендії, в зв'язку з чим лише за 1 місяць Держфінінспекцією виявлено, що студентами недоотримано понад 330 тисяч гривень/

Телефони довіри, зазначають у Державній фініспекції, працюють у всіх 7-ми територіальних відділеннях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію