На території Полтавщини працівники УБОЗу припинили діяльність оргзлочинної групи у складі шести осіб

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/V2z0gj6jgPAF7

Останні відповідно до заздалегідь розробленого плану з використанням радіостанцій робили несанкціоновані «врізки» до конденсатопроводу.

Шестеро чоловіків віком від 30-ти до 46-ти років, всі – мешканці Лубенщини зорганізували незаконні врізки до конденсатопроводу.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Зловмисники організували врізки і для маскування робився відвод на 1 км, який виходив у лісосмузі/

Затримані раніше проблем із законом не мали, п’ятеро із шести чоловіків ніде не працювали.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Для здійснення діяльності використовували мобільні телефони і радіостанції, діяли за чітким графіком із розподіленням ролей, всю діяльність виконували в темний період доби/

Оперативники встановили місця вчинення несанкціонованих «врізок» в конденсатопровід, місця зливу та зберігання викраденої сировини, автомобілі, на яких здійснювалась незаконна діяльність. У ході проведення обшуків у вказаних авто та за місцем мешкання учасників злочинної групи вилучено чимало приладдя, яке використовувалось для скоєння несанкціонованих «врізок», 5 радіостанцій, 6 мобільних телефонів та понад десяток сімкарт різних операторів мобільного зв’язку. Також вилучено чотири пари номерних знаків до автомобілів, які використовувалися при скоєнні крадіжок, рушниця 16 калібру без відповідних документів, грошові кошти та викрадена сировина об’ємом 7 м. куб.

Наразі відносно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Чоловікам загрожує до 6-ти років ув’язнення. Також вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 2 статті 292 Кримінального кодексу України (пошкодження об’єктів нафто-, газо- та нафтопродуктопроводів). Санкція цієї статті передбачає покарання від 3-ох до 8-ми років ув’язнення.

Правоохоронці вже довели причетність злочинної групи до 11 фактів викрадення вуглеводневої сировини об’ємом понад 70 тон на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

У рамках розслідування кримінальних справ перевіряється ймовірна причетність чоловіків до скоєння інших аналогічних злочинів та встановлюється сума збитків, завданих їх злочинною діяльністю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію