Свої «Кольорові почуття» представила на виставці художниця Ольга Клочко

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

У картинах, ділиться мисткиня, намагалася відтворити ті емоції, які сповнюють людську душу щодня. Привітати художницю із третьою персональною виставкою завітали і наші журналісти.

«Сприйняття світу цілком залежить від нас. Як ми розфарбуємо його - таким він і буде», - говорить Ольга Клочко. Своє ставлення до оточуючого світу художниця втілює на полотні. На третій персональній виставці Ольга Клочко презентувала як нові роботи - напрацювання за останні 2 роки, так і вже відомі картини.

/Ольга Клочко, художниця

Останні 2 роки були плідними в тому плані, що я знайшла можливим їздити на пленери, спілкуватися з художниками, відчувати себе вільним художником на пленері. Так як говорять, що роботи не повинні лежати вдома, тоді їм сумно, вони повинні бачити свого глядача. Тому показую із задоволенням те, що я можу, те, що я вмію/

Улюблений жанр художниці - пейзаж. Найбільш вдало усі його особливості вдається передавати аквареллю. Цій техніці художниця віддає перевагу череї її властивість відтворювати почуття, які з'являються миттєво. Цікаво, зізнається пані Ольга, писати квіти та природу. Остання - особливо надихає.

/Ольга Клочко, художниця

Неможливо не захоплюватися тим, що нас оточує: красою, тим паче, коли я пишу, я бачу в нашій природі відображення нашого життя, ті ж почуття, ті ж емоції. Любов, змішані почуття, втому, і хочеться це все перенести на полотно і поділитися з глядачами/

Із 1992 року пані Ольга викладає образотворче мистецтво в Малій академії мистецтв імені Раїси Кириченко. На відкриття виставки завітало чимало учнів та послідовників художниці. У кожного з них знайшлося кілька теплих слів вдячності своїй наставниці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію