У багатоповерхівці по вулиці Боровиковського, 9 четвертий місяць не працює ліфт

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/1eCbfBYagP9W5

З квітня і до сьогодні до своїх квартир пішки ходять мешканці 3-го під'їзду будинку по вулиці Боровиковського, 9. Говорять: від такої примусової гімнастики через непрацюючий ліфт нікуди не подінешся. Люди обурені: працівники «Ремліфту» до них приїздили, однак ефекту від таких відвідин – ніякого.

І старий, і малий, і мами із колясками. Хто на 7-й, а хто і на десятий, всі – в рівних умовах. Вже не перший місяць, жаліються мешканці 3-го під'їзду по вулиці Боровиковського, 9, у них не працює ліфт, хоча майстри із «Ремліфту» у них вже встигли побувати.

/Анатолій Миколайович, мешканець 3-го під'їзду по вул.Боровиковського, 9

Ліфт не працює із квітня. Вони приїздили, вмикали його і швидко доповідали у міськвиконком по 1580 – ліфт запущено. Це все брехня. Ліфт непрацюючий. Він підніметься вверх і вниз, максимум 2 рази, і все/

Тому і граються, наче у російську рулетку. Між сусідами діляться: коли кому у який день тижня довелось хоч раз на ліфті піднятися чи спуститись.

/мешканка 3-го під'їзду по вул.Боровиковського, 9

Ми телефонуємо до них, а вони кажуть – оздоровлюйтесь. Я б оздоровлювалась, за їх рахунок. Я б поїхала на море. А так – на верхні поверхи із важкими торбами.../

Чоловіки запевняють: майстри приїздять до них, як-то кажуть, «для галочки», а не відремонтувати. Зі свого боку пропонували допомогу, або хотіли б просто отримати відповідь на елементарне питання: «Чому не працює?»

/Володимир Миколайович, мешканець 3-го під'їзду по вул.Боровиковського, 9

Поприходять молодики, стоїть він, крутить той ключ і каже: то того нема, то те китайське слід замовляти. Ну це я утрую. Але суть яка: ми робимо все, що можемо, але від того результату немає ніякого/

У прес-службі міськради, до якої ми звернулись за коментарем, кажуть: на означеному ліфті несправний ящик керування. Необхідну для заміни керуючу станцію, за словами комунальників, із виробництва зняли, тож точної дати ремонту і суму коштів на нього не називають.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію