На Полтавщині затримали злочинну групу наркоділків міжрегіонального значення

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

За даними правоохоронців, за чітко розподіленими ролями працювало 5 осіб. В ході роботи оперативники зафіксували 4 факти збуту концентрату макової соломки. Подробиці – далі у випуску.

Концентрат макової соломки – саме цей особливо небезпечний наркотичний засіб постачали члени злочинної групи, які організували міжрегіональний канал постачання із сусідньої області та реалізували збут наркотиків в особливо великих розмірах на території Полтавської області серед наркозалежних осіб. До складу злочинної групи, за даними правоохоронців, входило п’ять осіб – 2 жінки і 3-є чоловіків.

Троє із членів групи раніше вже засуджувалися за протиправну діяльність.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Члени злочинного угрупування діяли кожен чітко за своїми ролями. Для спілкування вони використовували 18 мобільних телефонів і 6 машин для доставки товару/

Схема мала наступний вигляд: зловмисники ввозили наркотики із сусідньої області. Потім за місцем свого помешкання на Миргородщині безпосередньо виготовляли та розфасовували наркотичні засоби для подальшого збуту. У ході роботи оперативники зафіксували 4 факти збуту

концентрату макової соломки на суму 5 000 грн. Під час обшуків у помешканнях підозрюваних було виявлено та вилучено концентрат макової соломки на суму за цінами чорного ринку близько 90 тисяч гривень і різні пекурсори і обладнання для виготовлення наркотиків.

За попередньою інформацією, зазначають правоохоронці, відомо, що підозрювані збували наркотичний засіб «концентрат макової соломки» за ціною 350 гривень за 1 грам. А опій ацетильований – 70 гривень за 1 мл.

Наразі вилучені речові докази направлені до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС Полтавщини для проведення експертизи.

Відносно членів злочинної групи вже порушена кримінальна справа за ознаками частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та збут наркотичних засобів). Також вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого статтею 306 Кримінального кодексу України (використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів). Підозрюваним у скоєнні тяжкого злочину загрожує до 15-ти років ув’язнення із конфіскацією майна. Розпочате досудове слідство.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію