Заборгованості та затримки по виплатам пенсій на Полтавщині немає

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/LyiJdFZbhWxkn

Про це говорять очільники області та позитивно характеризують роботу Пенсійного Фонду. За 6 місяців поточного року останньому є чим пишатися – вперше за багато років було проведено 9 масових перерахунків пенсій.

Цього дня Пенсійний фонд області підбив підсумки за 1 півріччя. За цей період, відзначають представники влади, основні завдання фонду були реалізовані вчасно і в повному обсязі.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

На сьогоднішній день жодного збою в роботі Пенсійного фонду стосовно виплат пенсій немає. Вчасно, день в день, виплачуються пенсії в спокійному режимі. Всі перерахунки з початку року зроблені вчасно і якісно, і цим забезпечується надзвичайно важливий етап реалізації соціальних ініціатив Президента/

У цифрах соціальні ініціативи в галузі пенсійного забезпечення на Полтавщині за 6 місяців поточного року – це 9 перерахунків пенсій, середнє збільшення пенсій склало 133 гривні. Протягом півріччя на 37% скоротилась кількість громадян, розмір пенсій яких сягає 1000 гривень. Крім того, одним із головних здобутків звітного періоду, розповідає начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області Валерій Руденко, стало виконання плану надходжень власних коштів на 102%. Однак, продовжує пан Валерій, ситуація з наповненням пенсійного бюджету все ще залишається складною.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області

Ми маємо тенденції до зменшення надходжень до фонду оплати праці. Певні проблеми – із виплатами заробітної плати. Це позначилося на надходженнях до Пенсійного фонду. У зв'язку з цим наше головне завдання – не допустити зірвання графіків виплати пенсії/

Надалі вся організаційна, фінансово-економічна і правова робота органів Фонду, стверджують у Пенсійному фонді Полтавщини, буде спрямована на виконання бюджету та заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження в життя президентської програми економічних реформ на 2012-14 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію