У мусульман сьогодні розпочався Рамадан

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KP2gAO9NgNUwM

Цей священний місяць – один із найшанованіших в ісламському світі. Кожен рік час його проведення змінюється, пов'язано це із місячним календарем. Більше про Рамадан та традиції його проведення – у сюжеті Крістіни Брігіди.

Початок Рамадану – це милість, його середина – прощення гріхів, а кінець – звільнення від мук у судний день. Цього року священний місяць розпочався в ніч на 20 липня. Імам мечеті у Полтаві Амін Бубакер розповідає: час Рамадану визначається за місячним календарем. Як правило, кожного року він настає на 11 днів раніше, ніж у попередньому. Мусульмани вірують: перші вірші Корану були відкриті пророку Мухаммеду в місяць Рамадан, коли він перебував у духовному усамітненні в печері Хіра. Усі мусульмани під час Рамадану суворо тримають пост.

/Амін Бубакер, імам мечеті м.Полтави

Тримати пост – це означає, що мусульмани заради Бога на дозволяють собі їсти і пити увесь день. І в цьому є мудрість, тому що людина, якщо вона цілий день не їсть і не п'є, вона відчуває те, що відчувають бідні люди. І сама стає добрішою та прагне до поширення добра/

Пост Рамадану забов'язаний тримати кожен мусульманин, який досяг зрілості. Проте є люди, які мають право не дотримуватися посту.

/Амін Бубакер, імам мечеті м. Полтава

Є люди, які не можуть тримати пост, або через те, що хворіють, або через те, що їм це важко, через якісь інші причини, або як мандрівникам. Тому є люди, які звільняються від посту. І це сказав Пророк, і це є в нашій релігії/

Під час Рамадану мусульмани проводять дні у молитвах, читають Коран. Усі інші справи відходять на другий план. Останні десять днів Рамадану вважаються найсвященнішими, мусульмани проявляють ще більше зусиль в актах поклоніння. У ці дні багато чоловіків усамітнюються і проводять увесь час у мечеті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію