Міські парки потребують прибирання

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Hi12pU3_gNUyB

Так близько півтора року парк, у якому знаходиться пам'ятник Скорботній матері, нагадує катакомби та кургани. Розриті ями вже поросли травою та молодими деревами, а по всій його території простягається труба. Як у таких умовах тут відпочивають полтавці з маленькими дітьми і чи довго їм ще чекати вирішення проблеми, з'ясовувала Інна Безугла.

Із цього боку парк, у якому знаходиться пам'ятник Скорботній матері, знає не кожний, а саме тут відвідувачів, очевидно за задумкою, зустрічає головний напис. Втім із часом він погнувся і пам'ятні слова про те, що у цьому місці слід з особливою пошаною згадувати загиблих у роки війни, очевидно, нинішнім поколінням забуваються. Далі у парку знаходиться могила, на якій власне і знаходиться пам'ятник Скорботній матері. Не менш яскраво на ньому виділяється і протоптана навпростець дорога.

/Леонід Сухар, голова Єврейської громади м. Полтави

Люди ходять через цю могилу, видно навіть протоптані стежки. Діти граються, на пам'ятник залазять, топчуть ногами. Ось якби були навколо таблички, які б попереджали, що тут захоронені люди, що пам'ятники слід берегти/

Поряд – пам'ятний знак євреям, які стали жертвами нацизму. Встановили його не так давно – у 2001 році за кошти членів єврейської громади. Вони ж займаються в основному і його благоустроєм: регулярно відмивають нацистські написи після вандалів.

/Леонід Сухар, голова Єврейської громади м. Полтави

Один раз в тиждень приходять сюди волонтери та прибирають. Останнім часом сміття стало менше, оскільки встановили смітники. А до цього доводилось дуже часто, особливо напередодні свят/

Лавки та урни для сміття у парку є, хоча інколи можна зустріти і порожні пляшки від пива. А ось шлях до алеї на честь загиблих чорнобильців нагадує спортивне орієнтування з перешкодами: спочатку це довжелезна труба через увесь парк, а потім – розриті величезні ями. Причому, всередині них вже встигли вирости чималі чагарники і сміттєві звалища. А зверху по таких курганах бігають діти. Тутешні відпочиваючі та місцеві жителі кажуть, що у парку був лад, допоки в одному місці не провалився асфальт.

/Бліци

- Раніше добре було, а тепер погано, тому що повітря каналізацією тхне

- Та воно покинуте все

- Ніхто нічого не робить. У мене є онуки, як я вийду з ними гуляти, це нормально?

- Я взагалі не можу зрозуміти, що тут діється? Чесно кажучи, сам заради цікавості прийшов подивитись

- Вітер дує - і на рвоту тягне. Я не знаю, як тут люди з дітьми сидять/

В міській інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста розповіли, що це проблемне питання нині вирішується на обласному рівні керівництвом «Водоканалу», який, власне, і веде у парку всі роботи. Тривають вони вже півтора року, втім, згідно із документацією, комунальники мають ще час до кінця серпня, аби завершити всі роботи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію