Цьогорічна спека змушує пожежні бригади тримати у режимі повної готовності

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/kMQvr1AjgNUnt

Про це говорили сьогодні на селекторній нараді в облдержадміністрації. Ситуація з пожежами, йшлося на засіданні, в області напружена, особливої уваги потребують фермерські господарства, де спеціальні пожежні автомобілі відсутні.

На селекторній нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Бориса Галушка розглянули низку проблемних питань. Серед них – стан протипожежного захисту об'єктів сільськогосподарського виробництва в період збору зернових, утримання джерел протипожежного водопостачання в районах області тощо. Через підвищену пожежну небезпеку робота у сфері попередження та недопущення займань під час збирання врожаю знаходиться на постійному контролі відповідних структур.

/Семен Москаленко, в.о.начальника Головного управління агропромислового розвитку Полтавської ОДА

На цілодобовому чергуванні перебуває 171 пожежний автомобіль. У сільгосппідприємствах, фермерських господарствах, які не мають пожежних автомобілів, на період підвищеної небезпеки чергують 673 трактори з плугами та 534 одиниці техніки з ємностями для води, обладнані насосами/

Заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко звернув увагу присутніх на те, що в області створені спеціальні штаби по боротьбі з пожежами. Зважаючи на стабільно високу температуру повітря і як наслідок – велику ймовірність займань, пожежні бригади мають перебувати у режимі повної готовності.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації

Наголошую, забор води, запас палива, робочі групи, які необхідно буде підсилювати/

На селекторній нараді також розглянули питання боротьби з амброзією. На площах польових масивів з рослиною, яка викликає алергійні захворювання у населення, воюють за допомогою гербіцидів. На територіях населенних пунктів боротьба ведеться іншими способами.

/Василь Бредун, заст.нач. Державної інспекції з карантину рослин по Полтавській області

Веденні боротьби з амброзією проводиться механічним способом. У більшості це скошування, яке теж повинно проводитися грамотно/

Окрім цього, увагу присутніх зосередили на стані запобігання несанкціонованої розробки піщано-гравійної, цегельно-черепичної сировини для будівельного вапна і гіпсу на території області, а також розглянули питання проведення роботи з технічної інвентарізації захисних споруд цивільної оборони на території Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію