У галереї мистецтв гості із Зінькова презентували травяні ляльки

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Майстрування ляльок-мотанок здатне покращити настрій та позбавити від стресів, переконані вихованці Зіньківського палацу дитячої та юнацької творчості. Свої вироби останні презентували в Галереї мистецтв. Це вже друга виставка зіньківських гуртків у Полтаві.

Понад 50 робіт представили на виставці ляльок-мотанок вихованки Зіньківського палацу дитячої та юнацької творчості. У виставці взяли участь як початківці, так і майстрині зі стажем. У кожній ляльці - частинка душі її виконавиці. Цього року вихованці гуртків дослідили, які ляльки-обереги виготовлялися саме на Зіньківщині, розповідає Людмила Гавриленко.

/Людмила Гавриленко, керівник гуртків Зіньківського палацу дитячої та юнацької творчості

Дівчата використовують дуже багато різноманітних трав, там і меліса, і мята, і любисток - різні-різні трави, які вони вплітають. Це свого роду і аромотерапія/

Пані Людмила переконана: ляльки-мотанки заспокоюють. До їхнього виготовлення слід підходити лише з гарним настроєм, тоді й результат буде відповідним – оберег слугуватиме довго і приноситиме її володарці щастя.

/Людмила Гавриленко, керівник гуртків Зіньківського палацу дитячої та юнацької творчості

Така побутує у психологів думка, що діти, які граються, займаються іграшками з природнього матеріалу, вони більш такі доброзичливі. І в підлітковому віці легше переносять їхні стреси, розумієте/

Раніше, ділиться майстриня Оксана, їй подобалося створювати ляльки із тканини. Цього року вирішила поекспериментувати.

/Оксана Рись, вихованка Зіньківського палацу дитячої та юнацької творчості

У цьому році ми зацікавилися лялькою-мотанкою з трави, яка саме робилася в нас на Зіньківщині/

Майстрині говорять: свої чарівні властивості ляльки-мотанки не втратили і дотепер. Дівчата, які прагнуть знайти своє кохання, використовують при виготовленні ляльки червоні кольори, ті, хто шукає натхнення, створюють оберег у блакитних тонах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію