Цими днями до Полтави з концертом на підтримку свого нового альбому "Жовта Кульбаба" завітав інструментально-вокальний дует "Сестри Тельнюк"

Цей гурт мало не єдиний з усіх вітчизняних використовує тільки справжню поезію і виступає винятково "наживо". Справжнє свято якісної музики у виконанні цього гурту вже об'їхало містами Західної України, тепер черга – за Східною: Дніпропетровськ, Донецьк, Харків та Полтава.

Музична критика кваліфікує творчість "Сестер Тельюк" як "ліки від розпачу", "містерію слова й музики" та, що найголовніше, "ковток свіжого повітря". Сам колектив у Полтаві вперше і місто справило на його солісток проємне враження.

У репертуарі дуету є філософські балади, романси, фольк-рокові композиції, ескізи, а капела, пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-року та trip-hop. Кожен новий альбом "Сестер" – це проба нового стилю, нового світосприйняття як у виборі тексту, так і музичного супроводу: від акустично-академічної суворості до фольк-рокової свободи. Своєрідним експериментом став і новий альбом "Жовта Кульбаба", назва якого у соліток колективу асоціюється з яскравим, сонячним дитинством і міською квіткою, яка оживляє місто і нагадує навіть в далекій Америці про Україну.

Атмосфера концерту була теплою і дещо філософською, а самі музиканти дарували розумну та нетривіальну музику.

Стрічка новин