Нічна злива залила будинок по вулиці Марії Башкірцевої, 37 від десятого до першого поверху

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/G-Gb9L-xgNTGA

Нічна злива, яка пройшла напередодні у Полтаві, не залишилась непоміченою. Про це не з чуток знають і мешканці другого під'їзду по вулиці Марії Башкірцевої, 37. Вода залила будинок від десятого до першого поверху. Усю ніч мешканці самотужки намагалися зупинити потік дощу. Його наслідки бачила Крістіна Брігіда.

«Сьогодні вночі ми пережили справжнє стихійне лихо» – з такими словами до редакції нашого каналу звернулися мешканці другого під'їзду по вулиці Марії Башкірцевої, 37. Сьогодні вночі їм довелося власними силами усувати наслідки неконтрольованого потоку води. Причиною останнього став стик двох зливних труб, які нещільно приєднувалися одна до одної.

/Валентина Озерна, мешкає по вул. М.Башкірцевої, 37

Це була лавина, це був шквал. Текло, і в щитові, в електрощитові. У деяких квартирах дзвінки дзвонили, світла не стало/

Мешканка десятого поверху, якому дісталося від стихії найбільше, розповідає: вода почала литися у ванній кімнаті з отворів на стелі, де знаходилися лампочки. Своєрідний «душ» добряче залив квартиру. Води було по кісточки. У паніці люди не знали вже, куди звертатися. Ситуацію почали вирішувати за допомогою... скотчу. Мешканці трубу заклеїли, підставили які-не-які підручні предмети, щоб вода не стікала на підлогу. Уранці викликали бригаду з ЖЕДу.

/Інна Горопашна, мешкає по вул. М.Башкірцевої, 37

Майстер викликав бригаду, вони сказали, що вони усунуть неполадки, трубу відремонтують. Приїхали вони, побачили, що труба замотана скотчем. І вони сказали, що все в порядку, і так ми залишилися без ремонтування цієї труби/

Мешканці хвилюються: ще одного такого потопу вони не витримають. Стіни в будинку вже почали тріскатися. Зі стелі сиплеться штукатурка. Під'їзд потребує ремонту. Мешканці обурюються: свої кошти для останнього вони викладати не збираються. Ми звернулися за коментарями до заступника єдиного у місті ЖЕДу. Нас запевнили: у проблемі розберуться. На час підготовки сюжету до будинку 37 по вулиці Марії Башкірцевої виїхала бригада ремонтників. За попередньою інформацією, спеціалісти не відкидають факту втручання сторонніх людей до зливних труб. Найближчим часом проведуть додаткові обстеження труб. Про їхні результати нам підкажуть самі мешканці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію