Підсумки роботи за пів-року підбили правоохоронці Полтавщини

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qV9Oom-YgNTV7

Рівень криміногенної обстановки в нашому регіоні назвали контрольованим і наголосили на необхідності вивчення нового Кримінально-процесуального Кодексу України, що вступить в силу із листопада поточного року.

Стан організації розкриття та розслідування злочинів, перш за все - тяжких та особливо тяжких. Такі питання виносилися на порядок денний колегії УМВС Полтавщини. Окремо присутні зупинилися на питанні стану аварійності на дорогах області та заходів її профілактики. Також обговорили стан протидії хабарництву й кримінальній корупції.

Рівень криміногенної обстановки в нашому регіоні, зазначалось на зібранні, є контрольованим, а рівень злочинності має тенденцію до поступового зниження. За 6 місяців зареєстровано на 5 % злочинів менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тяжких і особливо тяжких злочинів поменшало на 9 %.

В ході наради присутні також зупинилися на питанні перспектив роботи міліції в умовах нового Кримінально-процесуального кодексу України, який має вступити в дію з 19-го листопада 2012 року.

В процесі колегії з доповіддю виступив і представник Міністерства. Володимир Гулак окреслив основні вимоги Міністра внутрішніх справ, а також подякував особовому складу міліції Полтавщини за участь у забезпеченні правопорядку та недопущення надзвичайних подій під час «Євро 2012». Окремо урядовець наголосив на 100% реєстрації звернень громадян до міліції та прийняття належних, адекватних рішень за ними.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію