Путівку на двох до Європи та безліч інших подарунків отримали відвідувачі фешн-клаб «Подіум»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FsHrsKpjgNUKg

Детальніше про умови та результати вже традиційного розіграшу подарунків від модного закладу дивіться у сюжеті.

Найгламурніше місце відпочинку у Полтаві - Фешн-клаб «Подіум» - традиційно радує полтавців найстильнішими вечірками, наймоднішими фешн-показами та найцікавішими подіями. «Подіум» - це місце зустрічі відомих дизайнерів, зіркових співаків, скандальних шоу-менів із улюбленими клієнтами закладу - найкращою полтавською публікою. Саме для відвідувачів цього дня «Подіум» приготував подарунок, а точніше - безліч презентів від самого клубу, спонсорів, партнерів та друзів закладу.

/Бліци

- Це подарунковий сертифікат від салону краси «Пудра» на суму 100 грн.

- Це подарунковий сертифікат на 250 грн. Я дуже задоволена. Це несподівано/

Перераховані подарунки - це тільки краплина у морі презентів, які отримали клієнти, взявши участь у розіграші: брендовий одяг, елітні алкогольні напої, сертифікати на 250, 500 та 2 тисячі гривень на відпочинок у фешн-клабі «Подіум» і, нарешті, головний приз - незабутній вікенд у Європі.

/Лілія Остапченко, директор туристичної агенції «World Travel»

Разом із фешн-клаб «Подіум» ми проводимо акцію, де буде розігруватися путівка від нашої агенції. Ми назвали путівку «Мрія в подарунок». Вона передбачає незабутні вихідні у Празі та Відні/

Омріяна путівка врешті дісталася найактивнішому учаснику розіграшу - постійному клієнту закладу. Андрій результатами лотереї задоволений, говорить: як і завжди відпочинком в улюбленому закладі.

/Андрій, переможець розіграшу

Це дуже несподівано, дуже приємно. Я сьогодні виграв десь 7 разів. Всіх запрошую до «Подіуму». Відпочивайте, грайте та вигравайте/

Натхненний перемогою, Андрій пообіцяв взяти участь і в наступному розіграші. Та позмагатися за головний приз із щасливчиком можете і ви. Для цього достатньо зробити замовлення у Фешн-клаб «Подіум» більше ніж на 100 гривень, заповнити анкету учасника та прийти на наступний розіграш подарунків, який відбудеться 19 серпня. Пам'ятайте: чим більше заповнених анкет - тим більше шансів на перемогу!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію