Спростовуємо інформацію

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/P8mbckjSgNSaK

До нас у студію надійшла заява за підписом міського голови Олександра Мамая про спростування відомостей, які не відповідають дійсності. Відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення», редакція телеканалу «Місто» розглянула звернення та спростовує інформацію.

«В ефірі Студії «Місто» 28 червня 2012 року у програмі «Новини» виходив сюжет за назвою «Криміногенна ситуація у Полтаві стабілізована», де серед іншого прозвучала інформація, що (цитата): «прокурор Полтави розповів про факт придбання комунальної техніки у місті за державні кошти за завищеними цінами. Таким чином державі завдано збитків на півтора мільйона гривень» (кінець цитати).

Ми просимо вибачення у глядачів за неточні дані у матеріалі, і в свою чергу подаємо пряму мову заступника прокурора Полтавської області Олега Годуєва, де, власне, йдеться про означену Кримінальну справу, яка стосується піднятого нами питання.

/Олег Годуєв, заступник прокурора Полтавської області

Одна кримінальна справа стосується фактів розтрати службовими особами КП «ШРБУ» асфальтобетонної продукції на користь третіх осіб - збитки на суму понад 40 тисяч гривень. На даний час у цій справі проведені майже всі слідчі дії, однак досудове - у зв'язку з захворюванням обвинуваченого керівника цього підприємства. Інша кримінальна справа стосується зловживань при закупівлі дорожньої техніки. Збитки - 1,5 млн. грн. Справа закінчується, я сподіваюся, що в цьому місяці вона буде передана до суду/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію