У ляльковому театрі цими вихідними закрили 74-й сезон

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gxwFFU44gNUZR

Для маленьких глядачів презентували одну із нових вистав «Вовк і семеро козенят», а журналістам більше розповіли про плани на наступний, ювілейний 75-й театральний сезон.

У дні закриття 74-го театрального сезону у Полтавському академічному обласному театрі ляльок аж надто гамірно. Про таку непересічну подію оголошувати додатково не потрібно було. До лялькового театру святково вбрані, за руку із мамами і татусями йшли найцінніші для театру – маленькі глядачі. Тих, хто прийшов сюди вперше, – одиниці, в основному це – затяті поціновувачі лялькових театральних дійств.

/бліци

- Подобаються казки дітям дуже. Бувають тут і оригінальні постановки

- Дуже часто буваємо. Мой донечці зараз 2 роки, а почали ходити, не було іще і року, і на закриття сезону прийшли

- Із задоволенням ходимо, дітворі дуже подобається/

Закривали 74-й театральний сезон новою постановкою – «Вовк і семеро козенят». Впродовж 2-х тижнів над нею працювали із режисером із Хмельницького – Сергієм Брижанем, в гостях він тут вже вчетверте.

/Сергій Брижань, головний режисер Хмельницького академічного обласного театру ляльок

Я не люблю, коли у кози чоловік вовк вимальовується, коли щось таке непотрібне додумують, вовк стає добрим. У дитячих казках має бути розмежування добра і зла/

У 74-му театральному сезоні, розповідає керівництво лялькового, намагалися не тільки радувати свого маленького глядача, але і побували на 7-ми Міжнародних фестивалях.

/Ірина Чернікова, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

Це і місто Баку (Азербайджан), і Москва. Дуже вдячні за підтримку, що за кордоном мали змогу побачити наше українське лялькове мистецтво/

На майбутнє ж, зазначає Ірина Чернікова, планів іще більше. Наступного театрального сезону, 75-го, відповідно, ювілейного, – слід чекати на сюрпризи. Вже трохи відкривають завісу – проведуть у Полтаві перший Міжнародний ляльковий фестиваль «Казковий шанс».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію