У Полтаві відкрився традиційний Петропавлівський ярмарок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2hGvodE5gNUhH

Десятки виробників сільськогосподарської продукції представили до уваги покупців свої товари. Крім цього, в рамках проведення ярмарку керівники Полтавської та Сумської облдержадміністрацій підписали торговельно-економічний договір про співпрацю.

Смачний мед, свіжі овочі та фрукти, апетитні пряники – і це ще не вся смакота, яку полтавці мали змогу придбати на традиційному Петропавлівському ярмарку, що розташувався біля ринку «Київський». Приурочений він до свята апостолів Петра і Павла, яке щорічно відзначається 12 липня.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Сьогодні ми зібралися для того, щоб підвести певні підсумки функціонування ринку «Київський» і того традиційного Петропавлівського ярмарку, який ми проводимо тут уже протягом кількох років./

Подивитися на запропоновані товари та придбати їх на Петропавлівський ярмарок завітало чимало полтавців. Це й недивно, адже до їхньої уваги представили лише якісні та екологічно чисті продукти. Ярмаркова торгівля уже здобула заслужену популярність серед полтавців та гостей міста. У поточному році вони відвідали близько 700 ярмарків, зазначають представники обласної влади.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Ми сьогодні робимо певні кроки вперед щодо більш глибокої переробки сільськогосподарської продукції./

Особливу увагу на ярмарку приділили реалізації продукції безпосередньо від товаровиробників. Це, говорять організатори, дозволяє пропонувати сільгосппродукцію за цінами нижчими від ринкових на 10-15%. У цьогорічному Петропавлівському ярмарку взяли участь підприємства з 10 районів області, міст Полтави, Кременчука та Лубен. Також запропонувати свою продукцію завітали товаровиробники із Сумської області. Із Сумщиною у Полтавщини уже давно склалися партнерські відносини.

/Олексій Мовчан, секретар Сумської міської ради

Я думаю, що у нас в перспективі велика співпраця, наші області - сусіди, у нас багато спільного./

Окрім великого асортименту товарів, на гостей ярмарку чекала концертно-розважальна програма. Беручи участь у конкурсах, усі охочі мали можливість отримати смачні подарунки від ринку «Київський». Цього ж дня Полтавська та Сумська облдержадміністрації підписали Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво. Остання покликана поліпшити взаємодію між товаровиробниками різних областей та потенційними покупцями продукції. Для Полтавщини укладання угод про співпрацю - справа не нова. Наша область уже підписала договори про співпрацю з Донецькою та Херсонською областями.

Крістіна Брігіда

Олексій Гнипа

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію