Піску на Полтавщині поменшало

Як виявили працівники служби боротьби з економічною злочинністю, службові особи одного із товариств з обмеженою відповідальністю займалися незаконним видобутком піску на території одного із сіл Полтавського району. Детальніше про це – далі у випуску.

Порушення одразу за кількома законодавчими документами – вимог Кодексу України «Про надра» та Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» виявили працівники служби боротьби з економічною злочинністю Полтавщини. Службові особи одного із товариств з обмеженою відповідальністю на території одного із сіл Полтавського району займалися незаконним видобутком піску.

Без отримання відповідних дозвільних документів, орендована земельна ділянка використовувалась для незаконного видобутку піску. В подальшому, з метою отримання прибутку, добуті копалини ділки реалізовували.

/Олександр Головатий, начальник відділу управління ДСБЕЗ УМВС України в Полтавській області

Спричинено збитки державі на загальну суму понад 350 тисяч гривень, внаслідок незаконної діяльності було вибрано 1906 метрів кубічних піску./

По факту перевищення повноважень службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю, що спричинило тяжкі наслідки, прокуратурою Полтавського району порушена кримінальна справа за ознаками частини 2 статті 265-1 Кримінального кодексу України. На даний час триває досудове слідство.

Санкція означеної частини статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 170-ти до 340-ка тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію