Митники радились із владою, бізнесом та громадськістю

У контролюючій службі відбулося чергове засідання «круглого столу». Під час наради значну увагу приділили питанням, які виникають в умовах роботи з новим Митним кодексом.

Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, громадськість, представники від області та власне митники зібрались на засіданні круглого столу. Розпочали із інформації про основні результати роботи установи. Зокрема зазначалось, що з початку року митники нашого регіону перерахували до держскарбниці 1,6 млрд.грн, що становить більш ніж 107% виконання планових показників. Левову частку уваги приділили питанням роботи в умовах нового Митного кодексу, який набрав чинності з 1 червня поточного року.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми продовжуємо наш обласний проект «Влада і бізнес – партнери», і це – черговий крок назустріч бізнесу, коли ми не намагаємось перешкоджати суб'єктам господарювання, будь-які зміни, які відбуваються, зокрема, і у загальній базі, і у правилах гри – попередити, тлумачити і т.ін./

Керівництвом Полтавської митниці розгорнута масштабна кампанія щодо ознайомлення та роз'яснення діючого митного законодавства. В підрозділах митного оформлення, що розташовані в Полтаві, Кременчуці, Комсомольську, Миргороді та Гадячі, створені консультативні пункти.

/Геннадій Романенко, начальник Полтавської митниці

Для мене все видається, що складається із 2-х складових, – наповнення бюджету і відсутність серйозних проблем, які перешкоджають бізнесу працювати. На мою думку, таких проблем немає/

Аби забезпечити стабільне наповнення бюджету та недопущення необгрунтованих затримок митного оформлення, при Полтавській митниці створено клуб найбільших платників податків. Серед основних позитивів нового документу фахівці називають спрощення митних процедур, мінімізацію людського фактору, електронне декларування і можливість суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності самостійно обирати собі митницю.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Скасоване кріпосне право: раніше суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності були прив'язані до органу митного оформлення, до певної території, зараз такого немає. Зараз суб'єкт обирає собі самостійно, і тут подвійний фактор: по-перше, ми зацікавлені у наповненні бюджету, по-друге – це який моральний стимул/

А оскільки наша область – експортно орієнтована, нагадує Олена Адамович, робота за новим документом дасть суттєвий поштовх для зовнішньоекономічної діяльності регіону.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію