Про результати своєї роботи говорили в управлінні Державної пенітенціарної служби в Полтавській області

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-gQJUCJ-gNUEf

Зокрема торкнулися питання вилучення у засуджених заборонених предметів. Які знахідки потрапили до працівників служби – у нашому наступному сюжеті.

Мобільний телефон у хлібині, сім-картки – у цукерках, алкогольні напої – у пачці фрукового соку, і це – ще не всі знахідки, які виявляють співробітники Державної пенітенціарної служби в Полтавський області. Перелік заборонених предметів у місцях позбавлення волі можна продовжувати, говорить начальник управління останньої.

/Микола Ісаєв, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

У першу чергу на сьогоднішній день це є мобільні термінали, які є проблемою, гроші, спиртні напої та наркотичні засоби. За допомогою мобільних терміналів засуджені мають змогу через близьких, родичів організовують доставку до установ заборонених предметів/

Проблему з мобільними телефонами вирішити можна, говорить Микола Ісаєв. Захований пристрій відшукувати допомагають спеціальні прилади. Втім, на останні потрібні додаткові кошти, тож нині увесь розрахунок – на кваліфіковані кадри, які не пропустять на закриту територію заборонені предмети. На Полтавщині, розповідає Микола Ісаєв, уже траплялися випадки, коли мобільний телефон ставав приводом для вчинення нових злочинів.

/Микола Ісаєв, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавські області

Засуджений, який знаходився на території нашої колонії, керував міжнародним синдикатом з доставки важких наркотиків за допомогою мобільного терміналу/

Винахідливі родичі засуджених вигадують все нові канали передачі заборонених предметів, розповідають працівники Державної пенітенціарної служби. Найпоширеніший спосіб транспортування алкогольних напоїв, наркотичних засобів, грошей – продукти харчування.

/Алла Торяник, старший інспектор взаємодії із ЗМІ та ЗГ управління ДПтСУ в Полтавській області

Крім того також досить поширеним способом доставки до зони, що охороняється, заборонених предметів до використання засудженими є приховування громадянами заборонених предметів в одязі, сумках, побутових приладах, канцелярських приладах/

Використовуючи заборонені предмети на закритій території, засуджені забувають: ті з них, які неодноразово порушували дисципліну, у тому числі й переховували мобільні телефони, алкоголь, наркотики тощо, не підлягають амністії. На сьогоднішній день співробітники Державної пенітенціарної служби в Полтавській області, резюмують останні, проводять цілеспрямовану роботу з вилучення заборонених предметів у засуджених.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію