Комунальної сфери стосується чимала кількість скарг, які надходять до Полтавського тервідділення АМКУ

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KfBcQb_TgNSWu

Про це розповів на прес-конференції голова останнього Володимир Оніщенко. Детальніше про напрацювання структури в цьому напрямку за підсумками першого півріччя поточного року – дивіться далі.

Вже четвертий рік поспіль Полтавське тервідділення Антимонопольного комітету посідає перше місце серед таких відділень по Україні, – зазначив на прес-конференції голова останнього Володимир Оніщенко. І продовжує плідно працювати: вже за підсумками першого півріччя поточного року спостерігається тенденція до збільшення ефективності роботи у напрямку виявлення та припинення порушень конкурентного законодавства у порівнянні із минулим роком. У цифрах: за 6 місяців 2012 економічний ефект припинених порушень вже майже у два рази більший, ніж за весь 2011. Суттєво збільшилася і кількість звернень до комітету, серед інших надходять скарги і стосовно ЖКГ.

/Володимир Оніщенко, голова територіального відділення АМКУ у Полтавській області

Частина заяв – це звернення по таким наболілим ринкам, які є у нас постійно – ринок комунальних послуг. Тут є певні проблемні питання, які необхідно вирішувати, більшість з них вирішуються не на рівні держави, а на рівні місцевого самоврядування/

За 6 місяців 2012 року територіальне відділення розглянуло 16 справ, які стосуються ринку житлово-комунальних послуг. Серед них – і підняття комунальних тарифів для населення. Нагадаємо, Полтавський виконком 28 грудня 2011 року прийняв рішення №371 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», яким встановив економічно необґрунтовані тарифи, розраховані виконавцями житлово-комунальних послуг. Вже 19 січня таке рішення в місті скасували, тільки за півроку зберігши тим самим у кишенях полтавців 20 мільйонів гривень, зазначив голова Антимонопольного комітету на Полтавщині. Що стосується створення у Полтаві єдиного ЖЕДу, Володимир Оніщенко зазначив: таке об'єднання має право на існування, але лише за умови, якщо все буде чітко регламентовано. На тому ж рівні, на якому реорганізація працює сьогодні, підстав про підвищення тарифів бути не може.

/Володимир Оніщенко, голова територіального відділення АМКУ у Полтавській області

Говорити сьогодні про те, що стало краще, я б на себе таку відповідальність не взяв. Чому я і говорю, що вести мову сьогодні про тарифи в Полтаві у зв'язку із реорганізацією не можна/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію