За допомогою «гарячої лінії» підтримки вкладників Ощадбанку СРСР, починаючи з 2 квітня, оброблено 4,5 млн дзвінків

За цей період більше 3 з половиною мільйонів вкладників дізналися дату та час проведення актуалізації у відділенні банку, з яких 2,7 млн. вже її здійснили.

Закон «Про внесення змін до Закону «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України», що набуває чинності з 11 липня, жодним чином не вплине на процедуру отримання компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР, – запевняють у фінустанові. Зміни, переконують фахівці, стосуються лише кількох технічних пунктів.

/Олександр Нестеренко, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку

Попередньою редакцією Закону було передбачено, що виплати здійснюватимуться лише в готівковій формі, а новою редакцією передбачено – як в готівковій, так і в безготівковій. І ще важлива зміна стосується того, що з 1 січня 2013 року виплата на поховання буде проводитись з прив’язкою до прожиткового мінімуму/

Отримати дату та час проведення актуалізації вкладів можна трьома способами: за допомогою Гарячої лінії, сайту Ощадбанку або смс-повідомлення. Більшість українців надають перевагу телефонному зв’язку.

/Олександр Нестеренко, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку

Звернення на Гарячу лінію – цією можливістю скористались 76% громадян. Також можна відвідати сторінку Ощадбанку, цією можливістю скористались 19% громадян. І також відправивши смс-повідомлення на номер 8052. Цим скористались 5% громадян/

Загалом на сьогоднішній день Гарячою лінією підтримки вкладників Ощадбанку СРСР оброблено більше чотирьох з половиною мільйонів дзвінків.

Стрічка новин