В центрі Полтави замість охайного зеленого газону – різномаїття некошених трав

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/92vNejB0gNSXS

Це і народні грицики, і петрів батіг, і навіть шкідлива для здоров'я амброзія. Такий різновид флористики знаходиться в Корпусному парку, де розташована одна із пам'яток архітектури міста - Монумент Слави.

Або комунальні служби міста пішли у відпустку, або трава у Полтаві росте надзвичайно швидко, втім, саме такий висновок напрошується при погляді на один з найбільших і найвідвідуваніших парків Полтави – Корпусний. Серед бур'яну знаходиться і пам'ятка архітектури 19 століття – Монумент Слави. На місці відпочинку багатьох полтавців просто поряд з яскравими клумбами ростуть різноманітні трав'яні насадження. Вони, кажуть місцеві мешканці, зовсім не вписуються у ландшафтний дизайн Корпусного парку.

/Бліци

– Я до цього, звичайно, негативно ставлюся. Кожна служба отримує за це гроші, люди за це відповідають і повинні відповідально ставитися до своєї роботи

– Звичайно, хотілося б, щоб все було красиво і покошено. Єдине – клумби в порядок приводять, а все інше залишають так, як є

– Мене дуже це турбує. Раніше наш Корпусний парк був красивий і гарний, а зараз не хочеться відвідувати його

– Траву покосить, насадить коврик красивий голандський, тут негарно, я тут ходжу щодня, мені не подобається

– Насправді, дуже негарно. Якщо до нас приїдуть туристи, то це буде не дуже гарно для нашого міста/

Чому ж так склалося, що в центрі міста нескошена трава, ми спробували з'ясувати у комунальному підприємстві «Декоративні культури», який доглядає за найбільшими міськими парками. Там нам повідомили: в обслуговуванні їх організації знаходиться 50 гектарів. Та на такій площі, розповідає начальник підприємства «Декоративні культури» Олексій Харченко, працює лише одна бригада: від трьох до дев'яти чоловік, які безпосередньо займаються покосом трави. В найближчих планах організації – саме впорядкування Корпусниого та Петровського парків, Каштанової алеї. Роботи ж по Корпусному парку, за словами Олексія Харченка, повинні закінчити... вже сьогодні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію