У світі сьогодні відзначають День шоколаду

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/CYz-jf2AgNThf

Смак родом із дитинства. Так говорять про улюблені ласощі малечі - шоколад. Чорний, білий, молочний - у будь-якому вигляді шоколадні солодощі знаходять своїх поціновувачів. Останні, до речі, виділили окремий день, коли вшановується шоколад. Про пріоритети полтавців у виборі смачних ласощів дивіться у наступному сюжеті.

Від напою «чоколатль» до швейцарського шоколаду найвищого гатунку - такий шлях пройшов шоколадний виріб №1. Колись його називали «їжею богів», зараз без нього не обходиться жодного свята.

/Марія Комаріст, кондитер

Шоколад дає своєрідну родзинку, особливо ті, хто любить шоколад. Звичайно, він прикращує смак. Візьмемо той же бісквіт, додати до нього какао, воно створює певний шарм, трішки терпкості/

Чорний, білий, молочний шоколад на будь-який вигляд і смак. Завдяки своїм властивостям він отримав широку популярність як серед дітей, так і серед дорослих.

/Марія Комаріст, кондитер

Шоколад в принципі можна використовувати скрізь. Як просто десерт до кави або чаю, можна і в крем класти шоколад, і в кекси кладеться шоколад, прикраси можна приготувати різноманітні/

У Всесвітній день шоколаду його поціновувачі у всьому світі прикрашають цукерками будинок, увесь день харчуються шоколадними пудингами, еклерами і навіть ... роблять так зване «смачне обгортання».

/Тетяна, спеціаліст з масажу та SPA-процедур

Це обгортання сприяє схудненню, надає антицилюлітну дію, очищує шкіру, розгладжує шкіру. Покращує обмінні процеси, активізує дію кори головного мозку, підвищує енергоздатність людини та покращує настрій/

В Україні свято шоколаду відносно нове. До нас воно прийшло з Франції - батьківщини шоколаду. Італійці, німці та інші європейські народи радо підтримали солодке свято. А в Америці навіть існує кілька днів офіційного ласування солодощами. У нашому суспільстві свято теж прижилося. Полтавці діляться своїми уподобаннями при виборі шоколаду.

/Бліци

- Чорний взагалі шоколад, а так марку не скажу.

- Молочний люблю. - А чому? - Молочний, якось він, менше гіркоти в ньому, чомусь так.

- Ніякий, у мене немає грошей на шоколад.

- Смачний. Щоб шоколадом пахнув і смак шоколаду був/

День шоколаду, говорять полтавці, планують святкувати активно: купуючи цукерки для рідних та смакуючи шоколадне морозиво.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію